Wpis z mikrobloga

@Myszerpyszer: az bylem ciekaw jak wyglada zycie i jakie sa zainteresowania przecietnego wyborcy Brauna wiec pozwolilem sobie zajrzec na Twoja tablice na wykopie. Juz mialem napisac jakis kasliwy komentarz, ale po dwoch podstronach zrobilo mi sie Ciebie zal, a przy trzeciej poziom zenady wywalilo mi do takiego stopnia, ze w sumie wiem, ze to nie ma sensu. :)

Spermiarzu.
  • Odpowiedz
@sm3rf-m4rud4: zabolało politbota xDDDD No szczekaj dalej, może coś trafisz XD Jeszcze mommy issues masz, pewnie Cię porzuciła XD Nawet mi Cię szkoda trochę

A w 2023 matura XDXDXD


Ja wiem, że wam dużo nie płacą, ale serio te przeglądanie słabo wam wychodzi w trollowni XD
SzlachcicPolny - @sm3rf-m4rud4: zabolało politbota xDDDD No szczekaj dalej, może coś ...

źródło: salt

Pobierz
  • Odpowiedz
@sm3rf-m4rud4: Znowu pudło, na Konfopodobne to ja glosowałem z 10 lat temu, ale wciągaj copium dalej xD

Ależ Cię piecze, radzę na jakąś terapię pójść, bo to brzmi jak choroba psychiczna, gdy wszędzie widzisz kogoś kogo się boisz. Do tego dehumanizowanie innych, nawoływanie do odbierania praw. No widzę że ciągnie Cię do putinostwa, kreujesz się na fajnopolaka, ale jesteś po prostu nienawistnym fajnokremlakiem w sercu. Niczym się nie różnisz od
  • Odpowiedz