Wpis z mikrobloga

No #!$%@? mnie chyba przez tego #garmin edge 530.
Drugi egzemplarz (w kwietniu br
wymieniłem pierwszy z tego samego powod) zaczyna się z dupy restartować w trakcie pracy.
Ktoś przerabiał temat? Jest na to jakiś sposób o którym nie wiem, czy reklamować do skutku?
#szosa
  • 4
  • Odpowiedz
@Wycu91: Zawsze w tym samym miejscu? Ja miałem taki dziwny przypadek, że jak jeździłem to dosłownie w jednym, specyficznym miejscu (lokalizacji) potrafił się ot tak zrestartować i nie był to jednorazowy "wybryk"
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@krabozwierz ha, pierwszy faktycznie często restartował się pod wejściem do klatki, chociaż nie tylko.
Przy drugim z kolei stało się to raz i w kompletnie innym miejscu. Ale coś czuję że wszystko przed nami.
  • Odpowiedz
@Wycu91 na razie używam Edge 530 rok czasu, przejechane 5k i ostatnio na trasie 100 kilometrowej się samoistnie wyłączył, po włączeniu wyskoczył błąd, ale wróciły statystyki, więc mam nadzieję, że to jednorazowy przypadek. Dodam, że stalo się to jak zaczął padać deszcz, ale mam na komputerek specjalną ochronę, więc mało prawdopodobne że deszcz/wilgoć miało na to wpływ.
caesarimmortale - @Wycu91 na razie używam Edge 530 rok czasu, przejechane 5k i ostatn...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
ale wróciły statystyki,


@caesarimmortale: No mi w 99% też. Ale już liczenie nawodnienia i obciążenia treningowego na podstawie tętna już się wysypało.
Zostaje mi "jeździć obserwować". Jak się powtórzy zacznę znowu kopać się z garminem.
  • Odpowiedz