Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko powiedzieć, że każdy kto cieszy się z Le Pen nad Macronem i AfD nad Scholzem ma ostro nasrane i #!$%@? w głowie XD

Podnóżki Putina, które w razie ataku na naszą granicę będą pierwsi nakłaniać nas do oddania terytoriów Rosji.

#wybory #polityka
  • 54
  • Odpowiedz
gówno XD to są ludzie skrojeni z tego samego materiału co pisowcy - pierwsi do darcia mordy o emigracji, a gdyby tylko pojawiła się okazja, żeby na tym zarobić, to sami by pontony po nich wysyłali


@Maurelius: jak na razie to lewacy klękają przed murzynami xD
  • Odpowiedz
  • 1
I te Scholzy i Macrony by nas ratowali na białym koniu tak? :D


@Davy27: wspierają militarnie? wspierają. lepiej, gorzej, ale wspierają. w momencie jak zakręcą kurek z bronią rusek przejeżdża sie po ukrainie, a potem po Polsce. wtedy nawet wasz braunik z gaśnicą wam nie pomoże
  • Odpowiedz
  • 0
@naganiaczherculesa: mhm, ruski to nasz największy wróg obecnie, ale przed drugą wojną mięliśmy takie sojusze i wiadomo jak się skonczyło. Trzeba robić tak by ruskie się nas bały zaatakować a nie myśleć co będzie jak już nas zaatakują.
  • Odpowiedz
  • 0
@Harven: Trzeba sprawić by ruskie bały się nas zaatakować a nie liczyć na kilka czołgów na zgliszcza po naszych miastach już po ataku.
  • Odpowiedz
@Maurelius: a ja chciałem tylko powiedzieć, że masz nasrane we łbie. XD

Francja i Niemcy robią biznes z Rosją i tak. Nie robili nic dla polskich dotychczas (no bo po co niby?). A to, czy ktoś lubi polaków mam w #!$%@? tak długo, jak przywróci Europę na prawidłowe tory - zarówno ekonomiczne, jak i kulturowe, bo to co się #!$%@?ło przez ostatnie 15 lat to jest dramat. Idź tam #!$%@?ć robaki
  • Odpowiedz
stan na dzień dzisiejszy jest taki że pewne wydarzenia wypłynęły po dwóch miesiącach i dziwnym trafem przed wyborami


@Ravau23: Jaki zdziwiony. Zawsze tak jest, że aferki wychodzą przed wyborami. XD
  • Odpowiedz
  • 1
@naganiaczherculesa: Trzeba się cały czas wzmacniać gospodarczo jako Unia a nie osłabiać jak do tej pory, inwestować w uzbrojenie. Myślę że największym straszakiem dla Ruskich są amerykanskie bazy w Polsce z którymi również trzeba się dobrze układaća nie odchodzić od nich na rzecz Niemiec czy Francji.
  • Odpowiedz
@Maurelius: Nie ma sensu się udzielać politycznie na wykopie, tu jest tyle zjebów, że się nie da.
Wejdź na główną, i zobacz ile tam jest debili.
Zobacz, że ten dzban @Davy27 ma 200+.
  • Odpowiedz
  • 0
Ale Ty wiesz, że Macron właśnie rozwiązał francuski parlament? xxxDDD #bekazlewactwa


@Roess: Fajnie się cwaniakuje do wpisu, który powstał przed tą akcją? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@xfin: Nie no sorry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiedzmy, że tak mnie ta wiadomość zaskoczyła, że chciałem się z Tobą podzielić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
: I te Scholzy i Macrony by nas ratowali na białym koniu tak? :D

ruski to nasz największy wróg obecnie, ale przed drugą wojną mięliśmy takie sojusze i wiadomo jak się skonczyło.


@Davy27: aż mnie głowa rozbolała od tego natężenia chłopskiego rozumu
  • Odpowiedz