Wpis z mikrobloga

@goly2024: To konsolowiec, więc zanim kupi grę to musi sprzedać inne i robić reaserch co kupić następne i nie wtopić. Bo jak kupi i będzie słaba to na siłę będzie musiał się męczyć i grać.
  • Odpowiedz
@needer starfield jest typowa grą bethesdy. Gra się nawet fajnie przez pierwsze 30h. Później zaczynasz rozumieć jak to wszystko działa. Np. "lądując" na planecie, gra generuje coś w okolicy 5x5 km terenu i spawnuje Cię na środku. POI, czyli budynki, jaskinie, są kopiuj wklej, więc po tym czasie zaczynasz mieć deja vu, natrafiając na identyczne budynki z identyczną zawartością.
Redfall na premierę był bardzo drewniany, ale nie na tyle żeby od razu
  • Odpowiedz
@needer: Starfield fajny i ladny czasami. Polecam watek kosmicznych robali. Potem watek piratow. Watek szeryfowania taki se, watek korpo taki se bo trzeba sie skradac.
Z watkow towarzyszy to zobilem tylko szeryfa i fajny.


Moze oprocz walk kosmicznych gdzie nie umiem w kosmos i dawalem na izi.
Z perkow to ni #!$%@? nie oplaca sie brac mieszkania ktore i tak trzeba splacic.
Ja wzialem jeszcze starszych co nie bylo na plus
  • Odpowiedz
@needer: obleciałem całego Starfilda i przereklamowany jest, symulator wczyrtywania...ić pan w luj

Fallouty obleciałem wszystkie

Teraz lece 76, bo Za darmo był ;]
  • Odpowiedz
@Medonix: Ma. Zauważyłem to u konsolowców. PCtowiec pobiera demo albo pirata i testuje. Jak gra odpowiada to szuka najlepszej oferty i kupuje w keyshopach albo gdzieś na bazarku łowców gier, jak nie ma to czeka spokojnie bo ceny gier na PC szybko spadają. Jak gra już jest tania to nawet nie sprawdzają tylko kupują bez zastanowienia.
A konsolowcy żeby kupić grę, sprzedają inną, ale najpierw muszą ja przejść bo przecież dali
  • Odpowiedz
@Medonix: Sa w pasie i to na pc i konsoli.
Ale serio, redfall to straszne gowno, a w inne ich gierki gralem i fajne byly. @needer
Dej szanse starfieldowi, glowna os taka se, ale walka fajna. W niewazkosci super a i jedna z pierwszych mocy jest OP ze miota sie gnojkami jak szatan.
I protip. Uwazaj na skafandry co Cie moga wywalic wysoko. Bo jasne, wyrzuca Cie wysoko, ale powrot juz
  • Odpowiedz
@kidi1 ja na konsoli robie identycznie, demo nie potrzebne bo poprosru jest 2h na zwrot gry.

A co do kluczy, to nie wiem czy pan śledzi rynek zagraniczny na xboxie, bo ja mając pc i xboxa wole nieraz kupic na xboxie bo jest taniej.

Taki baldur premierowo za 70zł gdzie na pc dwa razy tyle. I choć aż tak drastyczna różnica to może wyjątek to wiele kluczy lata taniej niż na pc
  • Odpowiedz
a jak nie grałem nigdy w żadna ich grę?


@needer: no to IMO taki Starfield jest dobrym początkiem. Najlepsze strzelanie, najmniej drewniane animacje oraz najmniej zabudowana gra Beci. A skoro nie grałeś w inne ich gry to nie dostrzeżesz (albo raczej nie będziesz miał porównania) największego minusa - eksploracji.

Redfalla z kolei polecam omijać szerokim łukiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@needer szczerze to jestem niecierpliwy i przez pierdzę 10 min są same dialogi itp, później wsadzili mnie do statku, wysłali w kosmos i nie wiedziałem ocb i usunąłem. Zainstalowałem xdefiant i jestem zachwycony :)
  • Odpowiedz