Wpis z mikrobloga

@NicolasLatifi: Mikołajek, Ty piłeś coś więcej niż cole dzisiaj? Chłopie, to bot robi, a nie żadna moderacja. Nikt Ci nic nie zgłasza (ja wciąż czekam na Twój dłuższy esej, zgodnie z obietnicą) xDDD
Bot dodaje tylko tag do postów, nie usuwa ich. Przecież to już z 2 tyg. temu się działo i ludzie o tym pisali, że dostają po 100-200 powiadomień o moderacji treści, a Ty cały dzień o tym samym.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: te ćwierćmózgi jeszcze nie wiedzą o tych prawidłach? :) Nie rozśmieszaj mnie : D

Takim to tylko śrutę posypać to uznają zgodnie i organoleptycznie, że czas kolacji w kurniku nadszedł...

To jest ta sztywna zgraja przymułów czarnolistewnych
  • Odpowiedz
@pyczasty: xDDD Ale ten Lafi Tafi wydawał się być normalny i w miarę sprytny, jego posty bywały czasem zabawne i nie używał przekleństw jako przecinków, jak robi wielu. Dziś coś się mu odkleiło i cały dzień żali się, że go moderacja prześladuje xDDD Szkoda nerwów chłopaka, napisałem mu więc, po którymś tam jego paranoicznym poście, że to bot tylko automatycznie tag dodaje do wcześniejszych wpisów oraz komentarzy i nikt mu nic
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: Wiem, bo ten nikolas LaFjuti to taki sam krnąbrny oszczymurek niczym w zasadzie się nie zajmujący poza pilnowaniem co się na tagu dzieje... Bardzo smutny koleś bez ambicji ani przyszłości. W mojej kartotece umieściłem go jako D (minus)

niżej być za bardzo nie może
  • Odpowiedz
@pyczasty: Mi strącił kiedyś jeden wpis (dotyczył spraw politycznych i opinii o naszych "Braciach zza Bugu"). Udawał takiego neutralnego, otwartego na wymianę poglądów specjalistę od geopolityki, a okazał się ukrutnym, podstępnym, szczwanym liskiem. Ja mu już napisałem, że czekam tylko, aż popełni jakiś dłuższy wpis, na który poświęci więcej czasu, i wyrównam z nim po prostu rachunek. O ile przed tym incydentem Mikołajek pisał często dłuższe wypracowania na tym tagu, to
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: Może taki delikatny OFF top, ale zauważ że zwolennicy Słoneczka grajewskiego wybaczają mu niemalże wszystkie wtopy które popełnił i asemblując się z nim wszystko mu zapominają (bo przecież on walczy)

To nic, że ciąglę wskrzesza jakieś bezsensowne konflikty i podgrzewa je ile sił...

Przytaczam tylko niektóre...

- MEXICANO
- KOSNO
- SRAWEK
- Aron
- MARIOLA
- IWONA SOPLICOWA
- MAMA RAFAŁA KA
- KONONOWICZ I MAJOR
- OBSZAR BADAWCZY
  • Odpowiedz
@pyczasty: No popatrz Ty się, czyli Mikołajek to jednak tagowy człowiek - omnibus. Ja za mały staż mam, aby mieć ich zczajonych. Skupiam się na tych harcownikach, co dokuczają lejdi Mariolce, ich posyłam na wakacje od Wypoku. Mikołajek nie robił Królewnie jakichś podjazdów, więc nie podpadł mi na razie, tylko tamtym zgłoszeniem dał się zapamiętać.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: Tak to jest TARZANIN, dałby się wychłostać zapewne za ten tag i przynależność tutaj. Wiem o nim tyle, że nigdy swojego zdanie nie wypowiada głośno a tylko poszczekuje. NIGDY nic interesującego nie napisał, bo brakuje mu inteligencji i tego mistycznego IQ powyżej 80 o których tak szeroko Szeryf wypowiada się... wychodzi na to, że to taki niezbyt potrzebny nikomu POmyleniec
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: przypominam że Białek mówi że moderacja nie edytuje wypowiedzi użytników, śmiechu warte

jakiś ącki czy inny pet wziął sobie mnie za cel

to zablokuj i wyłącz zablokowanym możliwość komentowania u siebie bo coraz gorzej wyrabiają xD
Formbi - @NicolasLatifi: przypominam że Białek mówi że moderacja nie edytuje wypowied...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
jakiś ącki czy inny pet wziął sobie mnie za cel


@NicolasLatifi: dodawaj #patostreamy i pety zostaną z siurkiem w ręku bez żadnych ruchów :)
U mnie też były zgłaszane posty sprzed 2 miesięcy nawet. No ale tylko tyle mogą te ofiary FASu.
  • Odpowiedz