Wpis z mikrobloga

Nie chcę mi się rozpisywać na temat tych wyborów bo zaraz i tak zostanę zakrzyczany przez ograniczone tęczowe fajnopolactwo
Więc wstawię tylko ten post z twittera
Wiecie na kogo głosować jeżeli chcecie chodź trochę utrudnić polityczne życie tym obrzydliwym osobom ze zdjęcia i ułatwić sobie czyli normalnym Polakom którzy chcą tylko żyć w normalnym kraju i Europie tak jak kiedyś...
#konfederacja #bekazlewactwa #wybory #polityka
Cosipi - Nie chcę mi się rozpisywać na temat tych wyborów bo zaraz i tak zostanę zakr...

źródło: Screenshot 2024-06-07 21-39-55

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Cosipi: tu masz tekst sprzed kilku miesięcy pewnego byłego konfederaty
on tez był członkiem konfederacji korony polskiej


Z naszej historii, z ustaleń szkoły krakowskiej, Dmowskiego i innych wiemy, że zawsze najlepszym wyborem geopolitycznym dla Polski jest Rosja. Leży blisko nas, nie rości sobie żadnych pretensji do naszych ziem, nie chce nam zmieniać kultury, języka i zwyczajów. Nie chce zawłaszczać naszego rynku, zabierać naszych przedsiębiorstw, kraść naszych zasobów mineralnych, zmieniać np. płci dzieciom etc. To natomiast zawsze było głównym celem kolektywnego Zachodu w stosunku do Polaków, który nigdy nie traktował nas inaczej niż europejskich Indian, których trzeba bezwzględnie eksploatować i rabować ich ziemie. Wystarczy sobie przypomnieć czasy przedwojenne, gdzie również prawie cały przemysł był własnością
  • Odpowiedz