Wpis z mikrobloga

@Kopyto96:

Tym bardziej, że mówimy o partii z max 10 % poparciem

Jeszcze, mam taką nadzieję że jak ludzie zauważą że PO to te same śmiecie co PiS to dostaną więcej głosów

  • Odpowiedz
@Kopyto96:

tu masz tekst sprzed kilku miesięcy pewnego byłego konfederaty
on tez był członkiem konfederacji korony polskiej

Z naszej historii, z ustaleń szkoły krakowskiej, Dmowskiego i innych wiemy, że zawsze najlepszym wyborem geopolitycznym dla Polski jest Rosja. Leży blisko nas, nie rości sobie żadnych pretensji do naszych ziem, nie chce nam zmieniać kultury, języka i zwyczajów. Nie chce zawłaszczać naszego rynku, zabierać naszych przedsiębiorstw, kraść naszych zasobów mineralnych, zmieniać np. płci
  • Odpowiedz
  • 6
@komentator_2020: Gardzę KPP i Braunem, dlatego oczekuję jego wydalenia po wyborach do PE, najpóźniej do końca roku.

Poza tym, ten dzban co to pisał sobie sprawy nie zdaje, że istnieje różnica między dyplomatycznymi stosunkami z Carską Rosją 100 lat temu przy dużej nieufności do zachodu, a robienia laski postkomunistycznej rosji putina
  • Odpowiedz
Nic na głównej czy mikroblogu o konfederacji nie widziałem. Może gdzieś jakiś komemtarz zobaczyłeś.. jeden czy dwa, i tryb obsesji ci wskoczył ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Widzisz, ja tu mam problem, bo ten typ startował z list Konfederacji w 2019 roku. Z Konfederacji został wyrzucony niecały rok temu, czyli był w partii 5 lat. Przez ten czas pisał wszędzie te swoje prorosyjskie wypociny i wszystko było cacy.

W Konfederacji Korony Polskiej był też Sykulski. Nie chodzi też o samego Brauna, bo Mikke też latami pisał prorosyjskie wypowiedzi. Poczytaj sobie wypowiedzi Jacka Ćwieka albo Jacka Wilka. Jakbyś
  • Odpowiedz
  • 0
W Konfederacji Korony Polskiej był też Sykulski.


@komentator_2020: Nie był. Współpracował z osobami z KPP. Ale był w Nowoczesnej. Tak czy siak ja się zgodzę, że KPP to gówno i siedlisko proruskich trolli, nad którymi NN i RN nie mają kontroli, a Braunowi nie przeszkadzają.
  • Odpowiedz