Wpis z mikrobloga

Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia na granicy, totalnie przeraza mnie ilość botów w komentarzach pod filmami na ten temat na YT. Śmiało można powiedzieć ze 80% komentarzy jest zamieszczane przez "BozenaS67Hn", "MateuszKowalczyk_sjn281923" i tym podobnych rzucających hasła "hańba", "do dymisji", "tusk zdrajca". Chciałbym żeby używanie botów tego typu było ścigane i karane na równi z sektami terrorystycznymi bo do tego właśnie się to sprowadza.

Jeśli aktualnie PIS byłby u władzy - ten żołnierz dalej umarł by od ciosu nożem, opozycja wrzeszczała by o dymisji i zaniechaniach, nie zmieniło by się nic. I jeśli ktoś myśli ze ci od wywracania stolika poradzili by sobie lepiej to nie - oni też byli by w tej samej sytuacji i spotykali się z tymi samymi oskarżeniami.

Polityka na całym świecie jest teraz tak mocno oparta o nienawiść do drugiej strony że wydaje mi się ze potrzebny jest globalny nacisk na Big Tech o walkę z botami i zmianę sposobu funkcjonowania algorytmów żeby wyjść z kryzysu polaryzacji społecznej

#polityka #sejm
  • 5
  • Odpowiedz
@MlekozMonkom: nie porównuj proszę prawicowych botów, które słusznie krytykują Tuska do platformerskich trolli którzy bezczelnie atakują Obajtka i Sasina. Trochę obiektywizmu
  • Odpowiedz
Jeśli aktualnie PIS byłby u władzy - ten żołnierz dalej umarł by od ciosu nożem, opozycja wrzeszczała by o dymisji i zaniechaniach, nie zmieniło by się nic.


@MlekozMonkom: I to mnie właśnie wk*rwia najbardziej w polskiej polityce.
-Rządzi PiS
-PiS robi XYZ
-PiS mówi: robimy super, to jest potrzebne, to jest ważne,
  • Odpowiedz
@MlekozMonkom: przy agregatach dla ukrainy wyprowadzili sobie 90 mln na kampanię wyborczą.

budżet na kampanię największej partii opozycyjnej wyniósł 3 razy mniej- 30 mln zł.

Teraz pomyśl ile można zrobić mając do dyspozycji 1600 mln wyprowadzonych z Orlenu.
  • Odpowiedz