Wpis z mikrobloga

@bellacavem: No, nie wiem, akurat tym razem moderacja po Twoje stronie, ale ja wpadłem na pomysł, aby POrobić screeny z Twojej obsesyjnego wklejania zdjęć Królowej od 2 tyg. i załączyć do listu mailowego do szanownego Wypoku z prośbą o reakcję. Przykro mi. Ta Twoja obsesja za bardzo nakręca hejt innych użytkowników z czego sam doskonale zdajesz sobie sprawę.

@extralange: Kolejny kozak, szybciutko, żeś usunął wpis ze zdjęciem R.P. we wpisie
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: Sram na ciebie - to po pierwsze.
Po drugie - ja, nic nie usuwałem sam, bo nie po to wrzucam by usuwać po chwili.
ty jesteś od tego, do tego cie mamy, żebyś w zębach nosił zgłoszenia.
Ps. Celowo z małej litery jako wyraz totalnego braku szacunku do ciebie.
  • Odpowiedz
@extralange: Widocznie nie tylko ja mam Cię na oku, to w sumie dobra wiadomość. Widocznie ktoś mnie uprzedził z POwiadomieniem. A wysr^%& Ci się dam na siebie, tego Ci nie będę zgłaszał, obrazić mnie ktoś taki jak Ty nie może. Popiszesz jeszcze na Mariolkę, wkleisz coś i pojedziesz na 2 tyg. wakacje, z dala od Wypoku. To pewne.
  • Odpowiedz
  • 1
@CzikaKiri: pomysł jak brzytwa, rób Pan screeny- cały folder będzie. Tylko nic mnie tam nie manipuluj a jak już mnie zbanujo to napisz Pan ile tych wysrywów z podobizną maryjoli popełniłem . Setki chyba nie było...
  • Odpowiedz
@bellacavem: Na bieżąco przecież robiłem - day by day, teraz tylko "przenoszę Cię" z folderu ogólnego i zakładam imienny, dedykowany folder. xDDD Jesteś 4 osobą, która dołączy do elitarnego grona takich spersonalizowanych OBIEKTÓW. A tak na poważnie, bardziej poważnie... bo tamto też było na poważnie. Ja nawet bym Cię tak nie prześladował, bo nie wszystkie Twoje zdjęcia lejdi M. i komentarze do nich dołączone kwalifikują się jako hejt, ale sam już
  • Odpowiedz
  • 1
@CzikaKiri: Nie żalę się i nie skarżę - stwierdzam fakt. Pisałem Tobie nie raz ,ale powtórzę .Konfident z Ciebie wzorcowy , jeszcze się szczycisz swoimi zawiadomieniami. Jak Krzysiu, normalnie.
A piszę wszędzie tam gdzie mnie najdzie ochota, nie jestem rozeznany tak jak Ty w tym kto jest gumiaczek, kto przeciw lateksom a kto petem takim jak ja. U niektórych nie mam możliwości pisania komentarza co jest zabawne bo sądząc po ich
  • Odpowiedz
  • 1
@CzikaKiri: tysiąc multikont założę ,notuj Pan. Podjazdy będą , bez tego nie ma zabawy.
l przestań mnie warunki stawiać. Coraz gorzej wyrabiasz. Ty to ja ,a ja to Ty przecież.
Na dłuższą metę takie ciągłe zwalczanie kilku osobowości w sobie męczące dla mnie jest.
  • Odpowiedz