Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie

Po ostatnich dobrych tygodniach rządu i wielu trafnych decyzjach Premiera Donalda #tusk oświadczam, że ponownie oddam na niego głos. Zadowala mnie tempo spełniania obietnic wyborczych, szybkie procedowanie wielu potrzebnych ustaw w Sejmie, a szczególnie ujęło mnie dbanie o naszych żołnierzy broniących granicy, w tym podtrzymywanie swoich dotychczasowych słów i stawanie murem za naszymi mundurowymi. I tutaj mowa nie tylko o żołnierzach, ale i o innych formacjach, jak strażacy, które szczególnie szanują nasz obecny rząd. Zagłosuje na Premiera Donalda również dlatego, że dba o nasze relacje z sąsiadami, szczególnie z Niemcami, które przekażą nam sporo samochodów elektrycznych, energię elektryczną czy też podzielą się z nami wybudowanym u siebie portem kontenerowym. Zagłosuje również na Donalda za to, że chce w Polsce wielkich inwestycji jak zainicjowany przez niego Centralny Port Lotniczy (nie mylić z #cpk).

#polityka #wybory #sejm
  • 4
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: no słodziak jesteą, ale zauważ że pis rękami macierewicza #!$%@?ł wszystkie służby, #!$%@?ł kontrakty na patrioty i caraccale, armia jest w rozsypce, grabież pieniędzy podatników była na skale okupacji ruskich, dwóch czołowych polityków pisu wylądowało na chwilę w więzieniu a duda nie nadąża pisać ułaskawienia dla propagadzistów - a i tak mają 30% i wygrają na spokojnie te wybory xD
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: najważniejsze żeby PiS nie doszedł do władzy ponownie! Nawet kosztem dymania mnie w kakaowe oko. Donaldzie kradnij, kłam i oszukuj ile wlezie, jestem homo więc lubię być zapinany od tyłu bez mydełka.
  • Odpowiedz