Wpis z mikrobloga

Mam już moto do lansu, teraz chciałbym kupić coś na czym mógłbym w miarę wygodnie zrobić dłuższą trasę, jak trzeba przejechać po szutrach lub drogach gorszej jakości. Nie zamierzam robić jakiegoś hardkorowego offroadu, raczej minimum 70% szosa. Spodobał mi się HD Pan America, ma ktoś z was jakieś doświadczenie z tym modelem?

#motocykle
  • 22
  • Odpowiedz
@bocznica: nikt nie powiedział ze nie można jeździć po szutrach przy okazji się lansując ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) coś z nim złego w sumie?
  • Odpowiedz
  • 0
@bocznica: ile na nim przejechałeś?

To jest właśnie moto, które hd nie stworzył do lansu, poza tym jest znacznie tańszy niż modele z którymi go wszyscy porównują

Osoby, które znam go zachwalają, recenzenci też są pozytywni, jako minusy wymieniają rzeczy związane z offroadem, które nie mają dla mnie znaczenia. Dlatego liczyłem, że może ktoś tu miał jakieś doświadczenia z tym motocyklem i może potwierdzić lub zaprzeczyć to co już słyszałem.
  • Odpowiedz
Mam już moto do lansu,


@trololo55: to coś nowego dla mnie.
Jak się ten lans u ciebie objawia?
Stoisz pod Lidlem i siedzisz na motocyklu który ma odpalony silnik a przechodzący się patrzą i myślą Jezu co za burak stoi i śmierdzi oraz hałasuje.
  • Odpowiedz
  • 2
@mpetrumnigrum: myślałem, że ta żartobliwa metafora jest dość oczywista i nie trzeba będzie tego tłumaczyć, ale zapomniałem, że to wykop...

Chodzi oczywiście o motocykl mało praktyczny, nie nadający się na dłuższe trasy, służący głownie do jazdy po mieście, ewentualnie na krótkie kilkugodzinne lub jednodniowe wycieczki, np naked czy cafe racer
  • Odpowiedz
myślałem, że ta żartobliwa metafora jest dość oczywista i nie trzeba będzie tego tłumaczyć, ale zapomniałem, że to wykop...


Chodzi oczywiście o motocykl mało praktyczny, nie nadający się na dłuższe trasy, służący głownie do jazdy po mieście, ewentualnie na krótkie kilkugodzinne lub jednodniowe wycieczki, np naked czy cafe racer


@trololo55: każdy ma inne poczucie humoru , dodatkowo pamiętaj że to twarz i gesty sprawiają że coś bierzemy serio czy uznajemy
  • Odpowiedz
  • 1
Załuż szybę jak ci wieje i podnieś kierownicę i tyle.


@mpetrumnigrum: wtedy nie będzie lansu ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak na poważnie, sporo trzeba by zmieniać aby dorównać do poziomu przeciętnego fabrycznego turystyka. W jednych butach też wszędzie nie chodzę ;)

@Zielony34: v-stroma 1050 sprawdzałem, nawet mają wyprzedaż rocznika, ale to chyba jednak nie to...
  • Odpowiedz
@Zielony34: bo chce fajne moto kupić, widocznie ma budżet a polecasz mu motocykle, które zaraz na żółte blachy będzie można zarejestrować.

Dlatego się śmieje z twoich pomysłów, mam do tego prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z resztą nie tylko ja.
  • Odpowiedz
które zaraz na żółte blachy będzie można zarejestrować.


@wiktorbo: No i #!$%@?. Może zarejestrowac, a nie musi i co w tym złego?

śmieje z twoich pomysłów, mam do tego prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z resztą nie tylko ja.


@wiktorbo: Z tego, co widze, to tylko ty...Nawet OP odpisał w sprawie V-Stroma. Zresztą skąd wiesz, który rocznik V-Stroma miałem na myśli?
  • Odpowiedz
@Zielony34: no zobacz, że kolega wyżej ciebie podsumował czy starszych nie było w zestawieniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podałeś kilka zabytków więc zakładam, że v-strom też stary.
  • Odpowiedz
@trololo55: jeździłem tym niewiele 100km może, i nie wiem gdzie te 150KM się kryje, telepie tym, dołu brak, wysokie to i sprawia wrażenie, że upadnie. Nie mam porównania do GSa, bo nie jeździłem, ale jeździłem trochę S1000XR i to jest motocykl wspanialy, moc, wyważenie, quickshifter, opony dobre, nie kostki. Polecam to BMW super na trasę.
  • Odpowiedz