Wpis z mikrobloga

  • 87
@andy61: to jest nic, pomyślcie jakie pieniądze robią bukmacherzy skoro 99% walk mogę ustawić dosypujac im parę złoty do kontraktu
  • Odpowiedz
@andy61:
Bardzo dobrze, jak szanuje Clout za zestawienia, brak cenzury i walki dużo ciekawsze niż w pdfmma, to drugi raz odwalają takie akcje, wcześniej z Bombą teraz z Ferrarim. Stanowski już MMA-VIP zniszczył, może i pora na Clout
  • Odpowiedz
Opłaca, opłaca bo oni są pod kreską. Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz, bo najem ekranu więcej niż hala + 90%karty, a ekran został kupiony przez jednego typa na pół z czeczenami i są zobowiązani do najmu tego mimo że ich nie stać, także będą szukać wszędzie pieniędzy
  • Odpowiedz
@andy61: dwa dni temu chciałem sprawdzić kartę walk, wchodzę na główną stronę clout mma i nie ma żadnej rozpiski, zastanawiałem się dlaczego, ale teraz już rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@andy61: ten wielki ekran który jest w tle przy wychodzeniu zawodników kosztuje około 8mln netto w zakupie ktoś wyłożył na to hajs(minimum 20% opłaty wstępnej) , i miał regularnie wynajmować co spowoduje finansowanie tego (ponad 100k netto leasing) jednak nie idzie wszystko zgodnie z planem i źli panowie się denerwują
  • Odpowiedz
@Re88 chodzi ci o calosc? bo z tego co kojarze oni mieli 2 konfiguracje tych ekranów, a do spodka to jeszcze inne ustawienie z takimi filarami
  • Odpowiedz
@andy61 ppv, reflinki i dosypywanie hajsu tym ludziom i sie dziwicie, ze im dobrze? Płacisz za dostęp, potem co walki przerywniki na wygłoszenie listy patronów medialnych i sponsorów. Jak gala trwa 4h to cała otoczka trwa 3h, a mięska jest może godzina jak nie mniej.
  • Odpowiedz
to jest nic, pomyślcie jakie pieniądze robią bukmacherzy skoro 99% walk mogę ustawić dosypujac im parę złoty do kontraktu


@Re88: To nie przypadek, że takie wydarzenia można obstawiać tylko u jednego z bukmacherów, który jest partnerem pato gali. Za tym idzie ogromna kasa robiona na idiotach, a skala całego przedsięwzięcia przeraża biorąc pod uwagę, że nie mówimy tutaj o dzieciach tylko o #!$%@? dorosłych ludziach, która to dodatkowo realnie przeżywa. Szok
  • Odpowiedz