Wpis z mikrobloga

Prawie wyszlam za maz za Boxdela.
Do rzeczy.
Ide sobie przez miasto i podbija Boxdel cos tam sapie ja ze o nie nie nie nara a on ze no przeciez do niego machalam. Mowie, ze nie do ciebie gnoju tylko do typow za toba. Podbieglo dwoch moich kolegow bo zobaczyli, ze jakis typ mnie zaczepia i sciagneli mu spodnie. Boxdel mial na dupie takie te rajstopy z wkladkami push-up powiekszajacymi dupe. Oni w smiech Boxdi w placz(taka lezka na tej wielkiej mordzie sie pojawila) ja w krzyk do typow ze co robia ze tak nie mozna. Boxdel szlocha jak ciotki na pogrzebach, ja go pocieszam. Mowie, ze przestan michal nie placz baby to nosza i jest ok, mamy rownouprawnienia jestesmy politycznie poprawni nie przejmuj sie. Michal dalej placze. Okazalo sie ze ma na bebzolu gorset wyszczuplajacy i koszulke z wkladkami ktore imitowaly miesnie rak i klaty. Ja w szoku no dupe zaakceptuje ale cala reszta? Ale uj mowie ze ok ze akceptuje go- bo jestem mila osoba. Michal jebut na kolano i sie oswiadcza, mowi ze mu zycie uratowalam. I tu na cale szczescie sie obudzilam bo z tej litosci bym przyjela- bo jestem dobra osoba. Matka teresa zakompleksionych dzbanow. A wy wykopki co? Dalej samotni w piwnicach?
Ale mnie teraz pocisniecie xd do your worst 😘 bo damskie i tak sie nie liczy to po mnie splynie.

#famemma #cloutmma #danielmagical #natanmarcon #boxdel
  • 6
  • Odpowiedz