Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie te przerzucanie się winą o wszystko między PO a PiS, jakby była między nimi jakąkolwiek różnica, dosłownie jakakolwiek istotna;) mają pegasusy i zarejestrowane karty SIM a i tak nie wiedzą gdzie jest obajtek i to wina PiSu że nie przyszedł na komisję;) rządy popisu to jedna wielka niemoc, po co, nie da się, rozliczają poprzedników ale tu ciągle chodzi o robienie cyrku i żeby łapać ale nie złapać;)

I tak, spamowanie mordą Hochland jest słuszne jak słuszne jest tępienie wszystkiego co nie w interesie polski.
#polityka #heheszki #bekazpopisu #bekazpisu
memifazi - Śmieszy mnie te przerzucanie się winą o wszystko między PO a PiS, jakby by...

źródło: 20240607_082658

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@ostatniebydle: PiS też zawsze #!$%@? że musi odbudować kraj po rzadach PO a tak w sumie to nic się nie zmienia na lepsze, jest tylko gorzej. Nie wiem po co ludzie wybierają to gówno czy inne lewice
  • Odpowiedz
@memifazi: bo mają wyprane mózgi i jak ktoś przyzna się, że jest np za Konfederacją to wyzywają go od ruskich agentów i mają za oszołoma. 2 partie podzieliły tort między sobą i nie zamierzają się z nikim dzielić
  • Odpowiedz