Wpis z mikrobloga

@cofnijizbadaj: to pewnie było do misternego planu, że cała rodzina otworzy restaurację z polskim jedzeniem w kraju gdzie tego nikt nie je i zwykły Khmer zarabia 100-200$ na miesiąc i będą z tego żyć na poziomie europejskim
  • Odpowiedz
@cofnijizbadaj: thermomix jako marka/urządzenie nie jest niczemu winne. Ale akurat w ich przypadku jest smutnym zobrazowaniem przewlekłego biedactwa umysłowego. Przecież oni go przytargali z PL do Krainy Szałatapajskiej XD mogli jeszcze zabrać plazme 50 cali
  • Odpowiedz
thermomix jako marka/urządzenie nie jest niczemu winne. Ale akurat w ich przypadku jest smutnym zobrazowaniem przewlekłego biedactwa umysłowego. Przecież oni go przytargali z PL do Krainy Szałatapajskiej XD mogli jeszcze zabrać plazme 50 cali


@ZdumionyMariusz: Kurła a wiesz ile Mumin musiał STRACIĆ pieniążków na taki TERMŁOMIX. To jest kilka miesięcy bytowania w Szambodży mańka. W styczniu byłem w Polsce i moja mama kupiła sobie Termomix około 6tyś złotych i babka z
  • Odpowiedz
Przecież oni go przytargali z PL do Krainy Szałatapajskiej XD mogli jeszcze zabrać plazme 50 cali


@ZdumionyMariusz: Ta sekciarska firma komiwojażerów od thermomixa, wciska też odkurzacz kobold i moja kobieta w to też dała się wciągnąć. Odkurzacz dobry ale tyle z niego pożytku, że leży w garażu pewnie od roku, obok thermomixa.
Ja zaryzykuję, że to najcenniejsze co oni mają w swoim życiu bez sukcesów i zabrali go, bo niby gdzie
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Thermomix jest po prostu high endowym blenderem z opcją grzania, co jest przydatne do tworzenia niektórych sosów czy emulsji. Mówimy tu o profesjonalnej kuchni, kupowanie go do domu jest w mojej ocenie zbędne.
  • Odpowiedz