Wpis z mikrobloga

I tak się dostanie. To jest post sprzed 3 lat, ludzie nawet o covidzie zapomnieli a ty chcesz o wypowiedzi jakiegoś podrzędnego ciulasa pamiętać?
  • Odpowiedz
@marcelus: tak z ciekawości, nie zastanawia Cię fakt że ty żeby się do jakiejś partii przyczepić musisz szukać wypowiedzi z przed lat gdy sytuacja w europie wyglądała zupełnie inaczej, do tego jakichś no namów którzy już nawet w tych partiach nie są, a żeby się przyczepić Twojej partii wystarczy zobaczyć co ich czołowi ludzie robili w tym tygodniu i wybrać coś z długiej listy?
  • Odpowiedz
  • 8
@TomSz ale do jakiej partii ja się przyczepiam? Gdzie napisałem cokolwiek o partii? Kohut przy tym nie jest nonamem.

Ponadto celem mojego postu jest przypomnienie postawy ludzi, którzy lekceważyli zagrożenie gdy było ono jeszcze dużo mniejszych rozmiarów niż teraz. W polskiej polityce panuje amnezja, przez postawę która ty reprezentujesz.

Kohut jak i wielu innych sprzeciwiało się budowie bariery na granicy polsko-białoruskiej jeszcze rok temu.
marcelus - @TomSz ale do jakiej partii ja się przyczepiam? Gdzie napisałem cokolwiek ...

źródło: temp_file3637985043285588011

Pobierz
  • Odpowiedz
tak, należy przypomnieć to jak się zachowywał w obliczu zagrożenia na polskiej granicy.


@marcelus
To wszystko przez przyjaciół Moskali.
To oni podrzucają nam imigrantow.
Aż dziwne, że Kaczyński rusków ma za przyjaciół. Wojna na Ukrainie nic nie zmieniła?
  • Odpowiedz
  • 1
gdy sytuacja w europie wyglądała zupełnie inaczej


@TomSz jeśli mówisz o imigrantach to sytuacja wyglądała identycznie tylko niektórym trochę zajęło żeby przyznać fakty
  • Odpowiedz
nie zastanawia Cię fakt że ty żeby się do jakiejś partii przyczepić musisz szukać wypowiedzi z przed lat


@TomSz: lul? wystarczy przejrzeć pierwsze z brzegu 100 konkretów tuska i tam masz po kolei do czego się można przeczepić.
  • Odpowiedz
@marcelus: Zōca pōnie Kohut, wincyj nōm takijch trza! Nojpiyrwyj godka, niyskorzij myńszoś, a na zadku niy wiym, mono życie we Polsce choby zocne obywatele. Separatyściō jak trza.

Nie broniąc absolutnie idiotycznych wypowiedzi. Aby to pierwszy polityk który mówi głupoty? Szło by więcej takich tweetów u wielu różnych polityków z różnych stron politycznych znaleźć. Ale najwyraźniej niektóre nie pasują dziś do narracji.
  • Odpowiedz