Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że PiSowcy znacznie lepiej radzili sobie z aferami (może przez doświadczenie xD)

Co to za bezsensowne tłumaczenia głównych głów państwa "jo nie wiedział, Onet powiedziol"

I ta obrona silnych razem "a to rząd ma informować o każdym zdarzenie na granicy"? No jeśli ma nie informować, to czemu teraz nagle ulega presji społecznej i komentuje to premier, szef MON oraz prokurator generalny?

Przed samą meta możesz zrobić aferę ze wszystkim, ale polskiego zolnieza się nie tyka, bo strzelam, że w 95% Polski Żołnierz w tym kraju cieszy się wielkim szacunkiem.

#polityka
  • 9
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: Tak, radzili sobie bardzo dobrze bo prostu zaprzeczali w stylu "to nie nasza ręka" itd. Dodatkowo mieli potężny aparat medialny w postaci TVP który to zawsze odwracał kota ogonem i sklejał wszystko z Tuskiem. Tak to już jest że partie dyktatorskie inwestują dużo w propagandę.
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: Człowiek pisze na Wykopie w wolnym czasie, bo chciałby, żeby w tym kraju jakoś było, a oni takie coś odpieprzają...
I to nawet nie chodzi o tę aferę, ale od jakiegoś czasu dawali się naciskać środowiskom lewicowym i tworzyli presję na strażnikach.
Chyba pieprzę tę politykę, szkoda nerwów na to chyba.
Wiem chyba, jak się muszą czuć konfederackie trolle, gdy któryś z polityków napisał kilka prorosyjskich tweetów.
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że PiSowcy znacznie lepiej radzili sobie z aferami (może przez doświadczenie xD)


@tomekwykopuje: Tak, zajebiście sobie radzili. Po prostu udawali, że nie ma żadnej afery, a wszystko i tak wina Tuska/opozycji/Niemiec/UE/kogo tam się akurat nawiną. Co to za bzdury nawet? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@jaqqu7 No, ale w radzeniu sobie z aferami chodzi o to, żeby odwrócić kota ogonem? Tak jak zrobili to dzisiaj mówiąc "to wina Janeczka, człowieka ziobry', ale patrząc na społeczeństwo chyba nie przyjęli tego tłumaczenia
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: „podejmuje dobrą decyzję o nadzorze”, a potem publikuje oświadczenie, że nic nie wiedział o tej sprawie, a potem je usuwa? Nie żebym go obarczał winą, ale czym zasłużył na jakąś pochwałę?
  • Odpowiedz