Wpis z mikrobloga

#famemma
Bawi mnie denis który twierdzi ze jak ktoś kogoś sprzedaje to jest parówa a sam sprzedał kim jest wielki bu, ze to lider lechii gdańsk
Bawi mnie denis który cisnie po policjantach i strażakach ale jak jego luba jest atakowana to juz nie przeszkadza mu aby policja tym sie zajęła
Bawi mnie denis który mowie ze rodziny i bliskich sie nie wciaga, ze po sobie mozna cisnac, ale jak ktos go na ig cisnie to wyzywa ludziom matki co potem tlumacze ze zobacz co oni pisali xd no pisali, ale o tobie, nie o bliskich parówo, to ty wciagach ich matki, a potem placzesz ze ktos robi podobnie, albo wciagasz funcacje w ktorej jest bu, rzucasz oskarzenie a potem nie potwierdzasz tego niczym deklu
Bawi mnie denis który jest taki charakterny i jego laska chciala sie zabic to zamias ja wspierac to wygonił ja do rodziców a on poszedł gdzie cały ten syf sie zaczał ?
Bawi mnie denis który jest charakterny jednak ma #!$%@? w to ze ktos w niego pluje, cweli go i obraza jego laska tak ze ta chce jebnac magika a ten nic z tym nie robi, nie zachowuje sie charakternie i nie wyjasnia typa tylko grozi policja i idzie do programu olewaja laske ktora przezywa jedna z najgorych chwil ?

Bawi mnie denis którytwierdzi ze ta laska byla ze zlomkiem wtedy i sobie to nagrywali, ale cos sie tu nie klej, podobno jest bardzo zazdrosna a pozwolila na uczesnictwo drugiej laski rozebranej ? przeciez razem tancowali na filmach

BOZE ILE TUTAJ JEST SAMOZAORAŃ

Mówi ze frajerskie od natania sie nie licza a potem płacze i ma zniszczona psycha ze musi sie leczyc xdddddd
  • 3
  • Odpowiedz
Bawi mnie denis który cisnie po policjantach i strażakach ale jak jego luba jest atakowana to juz nie przeszkadza mu aby policja tym sie zajęła


@Gelsonik: jak trwoga to do boga, on jest po prostu denisem jego procesów myślowych normalna osoba nie zrozumie
  • Odpowiedz
  • 2
@alojzy_ulamek: tak mniej niz 2 lata temu, ale to tak jak mowil ze nigdy nie uciekał, potem jednak uciekał bo bylo ich 200, a potm coraz mnie xd a tez przysiegał na córke xd

@GrubyPrezes a to ze denis to parówa to widać od razu, wiekszosc osob ktore ciagle gada o charakterze i zasadach to ich nie ma
  • Odpowiedz