Wpis z mikrobloga

@basicname0 ja mam ADHD prawdopodobnie, wahania nastrojów, impulsywność, ciagle sie czyms bawię w rece albo tupie, cos ciumkac muszę. Jakby mózg potrzebiwal jakiegos zajeca, zwłaszcza mi sie nasila bo mam monotonna prace. Koncentracja rez do dipy, wcinam sie ludziom w zdania i mn nie lubia
  • Odpowiedz
@basicname0:

podobno to lludzie z autyzmem, albo z adhd tak tylko robią


co wy #!$%@?, kazdy tak robi, to jest normalne i bardzo dobre i przydatne w zyciu, bo jak pozniej masz niby gdzies isc bez przygotowania i scenariusza? Np. jak kiedys bedziesz w programie TV typu Jimmy Kimmel, albo na wojnie bedziesz musial miec jakis plan bo zabili dowodce waszego oddzialu, albo jak przyjda gestapo albo ruscy a ty kogos
  • Odpowiedz
@basicname0: No i bardzo dobrze, aż tak Ci to przeszkadza? Ja też ciąglę coś analizuję, idę po ulicy ale w głowie widzę interakcje i rozmowy, a to że spotkałem kogoś, a to że może spotkam, a jak idę dłużej to przeradza się w to w całą historię i rozmowy np. w okopie na wojnie, albo na kanapie u Jimmy'ego Kimmela ;D Od dzieciaka jak robiłem kanapki to mówiłem w przestrzeń: "o
  • Odpowiedz