Wpis z mikrobloga

Kulesze już całkiem odkleiło xD

"Mało mówi się o prawdziwym obliczu PZPN. Siłą naszej federacji jest chociażby renoma na arenie międzynarodowej. Dzięki temu mamy prawa do organizacji najważniejszych międzynarodowych wydarzeń. Pierwszy oficjalny mecz Kyliana Mbappe w barwach Realu Madryt odbędzie się w Warszawie. Oczy całego świata będą zwrócone na PGE Narodowy, bo przecież mecz o Superpuchar Europy będzie na PGE Narodowym. Rok później we Wrocławiu organizujemy finał Ligi Konferencji. Świetnie rozwijamy piłkę nożną kobiet. Ostatnio podwoiliśmy budżet PZPN do czterystu milionów złotych. Jesteśmy godnym partnerem dla topowych polskich i światowych marek.'

#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
@Momento83: Kiedy to czytałem, to od razu skojarzyło mi się ze słynną wypowiedzią odnośnie pewnych wodociągów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wodociągi kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.
  • Odpowiedz
siłą PZPN'u w Europie jest Zbigniew Boniek który w 2021 został wiceprezydentem UEFA.


@Karambas1111: no przecież to nie neguje tego, co tu powiedział kulesza

400 mln złotych którymi chwali się Kulesza to dla UEFA są drobne


Jakie ma to znaczenie? Kulesza tylko powiedział, że podwoił budżet do tej kwoty
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: wypowiedź Kuleszy zinterpretowałem tak, że za dobrą renomę PZPN w Europie odpowiada własnie PZPN, i to jest dla mnie dyskusyjne.
Zbigniew Boniek może i jest rudy i chyba nie jest kolega z obecnym prezesem PZPN, no ale na piłkarskiej arenie międzynarodowej "świń" Polsce nie podkłada.
  • Odpowiedz