Wpis z mikrobloga

Wracam z bana z przemyśleniami, przemyślałem sprawę i dalej twierdzę że @wykop, @m__b oraz @a__s to kmioty. Serio, zarządzają tym serwisem w sposób godny pożałowania, jakby byli głupsi niż przewidywałem. Ale nie dostałem bana za to że ich tak nazwałem bo moderacja tego serwisu stwierdziła wprost że takie słowa nie łamią regulaminu, dobrych zasad i nie obrażają nikogo. Nie, musiałem się dopytywać kilka razy co było powodem bana dwóch wpisów zawierających powyższe. Wiecie co? Ano użycie tagu który wyświetlał się w proponowanych. Użycie tagu który ma swoją stronę i ponad 100 wpisów które nie przeszkadzają moderacji by je usunąć mimo że zgłaszałem ten fakt. Oczywiście, osoba z którą pisałem w sprawie mojego bana twierdziła że dostałem powód bana ale było to kłamstwo ponieważ skasowano moje wpisy z dwóch różnych powodów i nigdzie, przed dostaniem bana nie dowiedziałem się co było ich powodem. Zatem teraz nie używam niedozwolonego tagu dostępnego pod tym linkiem i nie podam linku bezpośrednio żeby nie oskarżano mnie o używanie obraźliwych wobec moderacji słów i zobaczymy co się stanie. Może tym razem ktoś raczy skomentować tę sytuację xD

P.S. tym razem bana zdjęto tylko kilka minut po czasie a nie kilkanaście godzin co miało miejsce wcześniej ale wciąż ze spóźnieniem. Serio, po co podawać długość bana co do sekundy jak potem się ktoś z tym spóźnia? xD

#moderacja #moderacjacontent #wykop
aarahon - Wracam z bana z przemyśleniami, przemyślałem sprawę i dalej twierdzę że @wy...

źródło: zzzzzzzz4

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
Wracam z bana z przemyśleniami, przemyślałem sprawę


@aarahon: Regulamin zabrania publikowania wulgarnych i obraźliwych treści. Zlekceważyłeś to, co nie spodobało się innym Wykopowiczom. Zgłosili oni Twój komentarz moderacji. Moderatorzy mają jasno określoną ścieżkę działania: jest naruszenie regulaminu - usunięcie/ban; nie ma naruszenia regulaminu - odrzucenie zgłoszenia. W tym przypadku reakcja moderatora nie mogła być inna.

Chętnie jednak dowiem się więcej na ten temat: "musiałem się dopytywać kilka razy co było powodem
  • Odpowiedz
  • 0
Regulamin zabrania publikowania wulgarnych i obraźliwych treści.


@a__s: tak, takich samych treści jakie znajdują się pod linkiem w moim wpisie. Ponad 100 wpisów... Za to można sugerować na przykład Tomaszowi Lisowi iż twierdził że kobiety można molestować. To nie jest obraźliwe. Zgłoszenie 110086
  • Odpowiedz