Wpis z mikrobloga

w tej cenie możesz kupić markowy zasilacz a nie jakieś Endorfy (tylko nie Gigabyte), RAM CL30 aczkolwiek nie wiem czy byś poczuł różnicę, mobo z 4 slotami na ram bym kupił, większość tak ma, 2 sloty mniej, aczkolwiek i tak nie wiem czy będziesz upgradował, tu najszybciej procek pójdzie do upgradu w przyszłości, cooler to taki przerost formy nad treścią, tu możesz spokojnie wsadzić Endorfy Spartan 5 MAX, zaoszczędzoną kasę na lepszy
  • Odpowiedz
@maniel: czemu to msi jest lepsze od tamtego asrocka? Nie ma ani radiatora na dysk, ani gen5 m.2?
Czy jak gram w 1440p, to w zasadzie nie będzie tak, że nie będzie różnicy pomiędzy 7500f a 7700? W 1080p to jeszcze zmienia coś, ale jak oglądam testy na yt, to w wyższych rozdzielczościach te różnice w wydajności na procesorach się zacierają
  • Odpowiedz
@interpenetrate: płytę główna brałem pod względem 4 slotow do ramu, ale faktycznie może być trochę gorsza od innymi względami, faktycznie brak m.2 gen5 i radiatora mi umknął, 4 sloty w sumie nie są aż tak ważne, skoro masz 32gb, co do procków to na AM4 różnice między 6c/12t a 8c/16t była większa w grach, teraz na AM5 rzeczywiście się zaciera
  • Odpowiedz