Wpis z mikrobloga

#ukraina

Chyba w ostatnich tygodniach... zresztą, ogólnie — od początku akcji na granicy najważniejszy przekaz jaki miał i powinien iść w świat, to że granice PL są bezpieczne, szczelne i nikt tędy nie przejdzie.
Miały być robione takie spoty informacyjne w krajach, w których służby białoruskie / rosyjskie rekrutują inżynierów na wycieczkę.

W ostatnich tygodniach gdy te ataki na granice wyskalowały, taki przekaz powinien iść 2x mocniej! Tymczasem mamy żołnierzy w kajdankach, zostawionych samych sobie... bez pomocy prawnej, bez niczego... ja #!$%@?ę :)

I nie ma co się oszukiwać. Białorusini wiedzą na ile mogą sobie pozwolić. Teraz wiedzą, że mogą sobie pozwolić na wszystko.
  • 9
  • Odpowiedz
@Thorrand: powinna być interwencja wszystkich najważniejszych osób w państwie: prezydent, premier, minister MON. I ktoś z żandarmerii wojskowej/prokuratury powinien stracić swoje stanowisko.
  • Odpowiedz
  • 2
@Grooveer:

NIC NIE BĘDZIE XD Pisałem o tym od początku... gdy na granicy zrobiło się to całe zamieszanie. Trzeba zmienić prawo. PiS zmienił? NIE! PiS chciał zmienić? NIE! To Tusk tym bardziej tego nie zrobi.

A dzisiejszy artykuł mówi dwie rzeczy:

1) Żołnierzu. Giń albo broń się i gnij resztę życia w więzieniu!
2) Rosjanie! Dawać więcej inżynierów na granicę!

Masz już rannych mundurowych, w poniedziałek miałeś faceta, który mieszka na
  • Odpowiedz
  • 1
@neurotiCat:

To też zabawne, jak dzień w dzień słyszę na wykopie, że Rosja jest słaba i już upadła.
Z innej strony słyszę, że Rosja nam nie zagraża...

A tymczasem prowadzi pełnoskalową wojnę na Ukrainę (którą mimo wszystko wygrywa) a i tak znajduje czas, by atakować Polaków na granicy, w przestrzeni cyber i jeszcze instalują sobie u nas szpiegów i się z nas śmieją xDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@200Amra:

Żebyś się pytał, tumanie. Akcja na granicy wiąże się bezpośrednio z wojną na Ukrainie. Dlatego taguję Ukraina. Wracaj na FAME-MMA i nie zawracaj mi dupy.
  • Odpowiedz