Wpis z mikrobloga

#debata
Tylko nie mówcie, że ten angielski na koniec nie był ustawiony, tylko Budce dali się wypowiedzieć i dziwnym trafem sam zaczął pierwszy
gadać xD
  • 17
  • Odpowiedz
Przecież angielski to totalne minimum, żeby tam iść.


@Purple: Dlatego każdy parlamentarzysta wypowiada się w swoim ojczystym języku, który jest na żywca tłumaczony na pozostałe języki reprezentantom innych państw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hoodoovoodoo: Przecież te głosowania i debaty w europarlamencie to tylko formalność. Najważniejsze są rozmowy zakulisowe, gdzie faktycznie wszystko się ustala. A tam znajomość języka jest niezbędna.
  • Odpowiedz
@mattwoo: dla mnie to każdy polityk powinien o 2 w nocy być w stanie opowiedzieć po angielsku o swoim dniu bez problemu więc jak trzeba robić ustawkę to ja nie mam pytań xD Potem nie dziwne, że ludziom imponuje Tarczyński, który umi angielski
  • Odpowiedz
@Purple Nie do końca. Wystarczy głosować za każdą ustawą niekorzystną dla obywateli EU.
To jest minimum.
Kto by tam się przejmował jakimiś językami lub nie daj Boże moralnością czy chęcią zmiany na lepsze.
  • Odpowiedz
@mattwoo: wykopki: nikt nie daje #!$%@? o to jak kto mówi, ważne żeby zrozumieli. tez wykopki, kiedy można się do kogoś #!$%@?: no, ale ten angielski to #!$%@? ma
z tuska też się śmiali, pojechal na kilka lat i zrobili z niego człowieka. kurski to samo, on od pewnego czasu wrecz się palił żeby przyszpanowac angielskim xD
  • Odpowiedz