Wpis z mikrobloga

Uwaga Lubelskie Wykopki! Już dziś idziemy z @kayleigh1507 i @Sacharissa do Graffiti na rockotekę. Muzycznie można spodziewać się wszystkiego, co leży koło rocka od lat 60 do współczesnych, piwo cenowo jak w knajpie, można siedzieć (stoliki z krzesłami, kanapy, pufy). #pijzwykopem #tanczzwykopem #wykoparty #lublin

@Brodzacy_w_Zbozowej: @monochromatyczna: @ibajka: @beteg: @tell_me_more: @TakieKurnaZycie: @vincii89:

Zapraszam wszystkich chetnych, spotykamy sie koło 21 :)
  • 16
@magnes125: a tu widzisz, niespodzianka - masz jeszcze okazje wpasc :)

@beteg: ze znakiem rozpoznawczym w moim przypadku bedzie ciezko, bo bardziej przecietnie wygladac juz sie chyba nie da, a raczej nie wezme ze soba balona ani nic takiego ;)

Ja z monochromatyczna sie chyba kolo 21 pod LO nr 5 spotykam i ruszamy do grafitti. Moze tez masz po drodze? a jak nie to moge Ci ostatecznie przeslac nr
@szymon_jude: Myślę, że się wybiorę (chyba, że mi coś wyskoczy) - ale ja będę raczej statyczno-siedzący popijający piwko. Jako, że nikogo z Was nie było na tym ostatnim wykop party, to nie bardzo Was poznam. Będę czekał pod Graffiti o 21 (Taki "misio" po 30 w rozpiętej kurtce w czarnej koszulce z kolorowym napisem "180") Jeżeli to nie problem to podaj mi ten nr