Wpis z mikrobloga

Brakowało mi (a może cały czas brakuje) Guitar Hero 3 i pięcia się na szczyt kariery gitarzysty rockowego zespołu. Świetne kawałki i wymagające poziomy trudności.
No i przypomniało mi się to wszystko jak zagrałem w Beat Saber. Świetna gierka. Z tą różnicą, że skończyłem grać nie dlatego, że trzeba iść spać, tylko dlatego, że się zmęczyłem jakbym przebiegł 10km.

Nie wiem kiedy dam radę przejść dodatek z kawałkami Linkin Park. Spróbowałem dwóch i byłem za cienki nawet na normalnym poziomie.

#gry #meta #beatsaber #polecam
Hektorrr - Brakowało mi (a może cały czas brakuje) Guitar Hero 3 i pięcia się na szcz...

źródło: cc4d7d85ce9de342e9b0354b75b3270c9768431af49cf853

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
Polecam ogarnąć full body tracking i Dance Dash, żeby nogi też rozruszać ()


@fuurin: Nogami też ruszam, bo ja łatwo się wczuwam i poważnie traktuję zadania ( )
  • Odpowiedz
Nie wiem kiedy dam radę przejść dodatek z kawałkami Linkin Park. Spróbowałem dwóch i byłem za cienki nawet na normalnym poziomie.


@Hektorrr: spoko, przy częstym graniu szybko przejdziesz na wyższe poziomy trudności a nawet nie zauważysz. No ale tak czy siak piosenki z linkin są trudniejsze niż OST. Za niedługo będziesz Camellia ogarniał XD
  • Odpowiedz