Wpis z mikrobloga

#holandia

Hej Murki holenderskie, mam pytanie o #bsn - w 2022 roku pracowałem w Holandii, wyrobiłem sobie numer BSN ten dłuższy (w sensie nie na max 3 miesiące a normalnie, bo planowałem zostać na dłużej) i normalnie się zameldowałem pod adresem, pod którym wówczas wynajmowałem pokój. Przy wyjeździe wymeldowałem sie z adresu, pod któym mieszkałem i wróciłem do Polski, nie robiłem nic więcej w kwestiach urzędowych (wymeldowanie zrobiłem zdalne).
Teraz na wakacje chcę wrócić do tego samego pracodawcy i zadał mi on pytanie czy mój numer BSN jest nadal aktywny/ważny (mieszkać będe albo kątem albo w hotelu, bo praca taka, że mnie więcej nie ma niż jestem, dlatego nie opłaca mi się wynajmować pokoju + na trzy miesiące nikt mi nie wynajmie)

Moje pytanie polega na tym gdzie to sprawdzić czy mój numer BSN jest nadal aktywny/ważny?
zalogowałem się na www.digid.nl i normalnie mi pokazuje "Your citizen service number is XXXXX2137" i pokrywa się to z moim numerem BSN
szukałem też na stronie https://www.rijksoverheid.nl/ ale nic mi nie pokazało konstruktywnego a chciałbym wiedzieć na czym stoję.

Ktoś jest w stanie pomóc?

#holandia #niderlandy
  • 4
  • Odpowiedz