Wpis z mikrobloga

W latach 2019-2023 głównym problemem Konfederacji był Korwin. Teraz jest nim ewidentnie Braun. I szczerze mówiąc, jeśli Braun i jego partia zostaną odpaleni, będzie naprawdę ciężko przeciwnikom Konfederacji o godne zastępstwo do grillowania. Oczywiście są tam osoby, które zaliczają wpadki, zrobią coś głupiego, podobnie jak w każdej innej partii, ale najnormalniej w świecie na długi czas skończyłoby się paliwo dla oponentów.

Korwin został wyrzucony w teoretycznie najlepszym dla partii momencie, w dodatku rozegrali to tak, jakby to sam Korwin przegrał (głosy na Karinę Bosak to jawny wał xD). Najpierw go zmarginalizowali, potem go wyśmiali i wyrzucili. Dziś w mediach nikt o Korwinie nie mówi. Został spacyfikowany na amen. W ten sam sposób pozbyli się kontrowersyjnego Jacka Wilka.

Jak będzie z Braunem? Sam jestem ciekaw, bo niewątpliwie jest na ostatniej prostej do bycia wyrzuconym. Pytanie tylko brzmi, kiedy będzie ten odpowiedni moment. Zapewne będą go musieli sami wrzucić na minę i wykorzystać falę krytyki. Możliwe, że już po wyborach do PE, a możliwe, że sprowokują go do zrobienia jakiegoś przypału i wtedy wyrzucą, żeby mieć podkładkę.

#konfederacja #bekazkonfederacji #polityka #4konserwy #neuropa
  • 18
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Mam w rodzinie peowców, którzy uważają, że Ukraińcy się za bardzo panoszą. Braun nie jest problemem, nie jest tak niezjadliwy jak Korwin. Oraz prawdopodobnie znowu zrobi najlepszy wynik dla swojego okręgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@vvv-vvv: No stary, przecież ona dostała bardzo wysoki wynik dlatego, że narodowcy odpuścili całkowicie Warszawę i pobliskie okręgi, gdzie i tak nie było szans na wejście. Dogadali się z Mentzenem, że pozbędą się Korwina i Wilka głosująć na Karinę Bosak. Tam się masowo zjeżdżały osoby, które głosowały poza miejscem zamieszkania. A akurat Ruch Narodowy ma mega ogarnięte struktury i dla nich to nie był problem.
  • Odpowiedz
  • 1
@grim_fandango: Ale Braun to sobie może robić super wynik na Podkarpaciu i co z tego, skoro z Braunem w partii sufit to jest 9 %, a bez Brauna i jego odpałów zdecydowanie wyższy.

Poza tym, im więcej Brauna i stagnacji na poziomie 7-9 %, tym te 7-9 % będzie oznaczało, że co raz więcej z tych ludzi to są miłośnicy Brauna, a co raz mniej normalni wyborcy. Utrzymywanie tego kolesia w
  • Odpowiedz
@Kopyto96: tak się jacka wilka pozbyli, że kandyduje do europarlamentu z pierwszego miejsca na liście xD

ale generalnie masz rację, braun i jego partyjka to zbiorowisko nawiększych zjebów w całej konfederacji
  • Odpowiedz
głosy na Karinę Bosak to jawny wał xD


@Kopyto96: Widzę, że łyknąleś narrację Korwina, który wszelkie swoje porażki tłumaczy spiskami. Nie było żadnego wału, po prostu narodowcy z Warszawy nie mieli swojego kandydata (bo był 1. Mentzen i 2. Banaś), więc pojechali dwa przystanki pod Warszawę zagłosować na kogoś z nazwiskiem Bosak. Warszawa to największy okręg, więc dużo takich osób było. I taki to był "jawny wał". Wyborcy zdecydowali i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kopyto96: Widzę, że łyknąleś narrację Korwina, który wszelkie swoje porażki tłumaczy spiskami. Nie było żadnego wału, po prostu narodowcy z Warszawy nie mieli swojego kandydata (bo był 1. Mentzen i 2. Banaś), więc pojechali dwa przystanki pod Warszawę zagłosować na kogoś z nazwiskiem Bosak


@Jah00: Nie, nie łyknąłem narracji Korwina, ale to ty raczej jesteś naiwny

Jest to kompletna bzdura. Nikt Brauna nie chce wyrzucać,


@Jah00: Mentzen chętnie by
  • Odpowiedz
to ty raczej jesteś naiwny


@Kopyto96: Niby dlaczego?

Mentzen chętnie by Brauna wywalił i to wie każdy. Brauna nie opłaca się trzymać, bo jest szkodliwy.


@Kopyto96: Mentzen jest człowiekiem rozsądnym, w przeciwieństwie do wykopków. Po co wywalać Brauna, który daje co najmniej 3% w sondażach. To by było polityczne samobójstwo. Celem jest zatrzymać Brauna, ale pilnować by nie odwalał swoich akcji. To jest cel. Ale czy to się uda to
  • Odpowiedz
  • 0
Mentzen swoje opinie o Braunie też daje pod publiczkę


@Jah00: Niekoniecznie, bo w kuluarach mówi się, że się nie lubią, poza tym, wiecznie to trwać nie będzie. Do końca roku Braun nie wyleci, to ja już ich nie poprę. I pewnie do wyborów parlamentarnych sporo osób zrobi podobnie.
  • Odpowiedz
Do końca roku Braun nie wyleci, to ja już ich nie poprę.


@Kopyto96: Przecież właśnie tłumaczyłem ci, że wywalenie Brauna to strata dużo większej ilości głosów. Nie chcesz to nie popieraj. Nie da się wszystkich zadowolić. Przypominam tylko ze rządzi opcja socjaldemokratyczna z lewicą i długo jeszcze to się nie zmieni.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jah00: Nie będę głosował na ruskiego propagandystę. Wywalenie Brauna to jest oczyszczenie elektoratu z odpałów i tak samo oczyszczenie list. Z Braunem 9 % to sufit. Zobaczysz, że nawet w eurowyborach nie będzie więcej niż 8,5-9 %
  • Odpowiedz
Zobaczysz, że nawet w eurowyborach nie będzie więcej niż 8,5-9 %


@Kopyto96: No nie, myślę, że 10% w tych wyborach jednak pęknie. A to że wspomniałeś o ruskiej propagandzie to dla mnie znaczy tylko tyle, że sam jesteś ofiarą propagandy. Mimo wszystko radzę ci się trzymać z Mentzenem bo to niegłupi gość jest.
  • Odpowiedz