Wpis z mikrobloga

@kulis: czytanie to nie jest żadna sztuka, o studniach nie mówiąc.
ludzie mało inteligentni nic z wyczytanych słów nie rozumieją, w głowie podczas czytania nie zachodzi proces odpowiadający za ZROZUMIENIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Gnom545 Nie wiem, ja czynnie trenuje, ciosy w łeb bynajmniej dostaje. Nigdy kasku nie zakładam gdy jest możliwość, a na rozumie mi to zbytnio nie uciążyło.
  • Odpowiedz
@calban: Ciekawe czy to skutek uderzeń w głowę czy jakiś autyzm że tak nie rozumie sarkazmu itp, ciekawe że taka osoba się odnajduje w świecie gangusów i prawilniaków.
  • Odpowiedz
@Crankees bo mi Bill Gates wszczepił moduł profesora Miodka, za pomocą fal 5G.
Przeczytałeś w ogóle ze zrozumieniem co on napisał?
Czy się przypi*rdalasz bez sensu i bronisz go jak szachta swojego chłopaka penisa?
  • Odpowiedz
@Gnom545

przyjmowanie ciosów na łeb przynosi swoje efekty, jedni znoszą to lepiej drudzy gorzej- przykład Gracjan czy Gołota

Nie ma co porównywać MMA do boksu. W tym drugim leją się prawie tylko po głowach.
  • Odpowiedz
  • 0
@calban serio nikt nie zauważył że taki ma scenariusz? Xd cały czas gada o tych zasadach bo tak ma mówić. Wystarczy spojrzeć i posłuchać Kaniowskiego na konfie jak zadaje pytania żeby się domyśleć
  • Odpowiedz
@kulis: Jakby łapiecie to, że zrobienie sobie wyższego wykształcenia i czytanie lektur nie czyni z człowieka automatycznie inteligentnej osoby xD
  • Odpowiedz