Wpis z mikrobloga

Są jakieś sensowne alternatywy do pyszne.pl ? Ostatnio z uporem maniaka podmieniają mi adres zamówienia. Chodzi mi o jakiś serwis gdzie zamawiam żarcie i je dostaję.

PS. Mam bardzo złe doświadczenia z UberEats. Jeżdżą tam jacyś imigranci, co nie znają języka, nie odbierają telefonów i nie dostarczają żarcia

#pysznepl
  • 6
  • Odpowiedz
@cebulowy_krezus: np glovo, wolt
Ogólnie to sobie sprawdź, czy nie lepiej Ci zadzwonić bezpośrednio do restauracji i zamówić, bo teraz pyszne i reszta ma ceny w menu powiękdzone o 3-5 złotych, do tego jeszcze opłata za dowóz. Pozatym jak zamawiasz przez pyszne to najczęściej i tak restauracja sama obsługuje dowóz jedzenia.
Generalnie jak coś się nie zmieni na lepsze to polecam zapomnieć o tych serwisach.
  • Odpowiedz
  • 2
@cebulowy_krezus tylko bezpośrednio z restauracji. Telefon albo sprawdzić czy mają stronę. Pyszne jest najlepsze z wszystkich dostawców, ale to nadal jest rak na tkance jedzenia na dowóz. Wolny dowóz, chore ceny, brak komunikacji, chore prowizje od restauratorów.
  • Odpowiedz
@Huczek: Pyszne jest dobre w tym, że ma dużo restauracji i ogarnia im transport po swojej stronie jeśli jest taka potrzeba. Ale tak jak piszesz są słabi w komunikacji, mają wysokie ceny/prowizje i od siebie dodam, że ich system to ogólnie kupa.
Jak jeszcze mieszkałem pod poprzednim adresem to podałem zły kod do drzwi na klatce na jednym z zamówień. Potem się ten problem ciągnął w nieskończoność, bo nawet jak
  • Odpowiedz
@cebulowy_krezus: to sobie skutecznie zedytuj zapisany adres i tyle
Najlepiej zamawiać bezpośrednio (część lokali ma też strony), ale jeżeli przez aplikację, to mamy obecnie raptem 4 ogólnoposlkie (mogą byc też regionalne) i moja kolejność preferowania ich na bazie doświadczenia, to:
pyszne>wolt>uber eats>gówno>glovo
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Jestem w stanie zapisać swój adres w Pyszne poprawnie. Niestety, potem jak używam tego zapisanego adresu to jest on w locie zmieniany na zły. Tak jakby wtedy leciała jakaś walidacja kodu pocztowego i stwierdzała: "pod tym kodem pocztowym jest tylko ta miejscowość". No i #!$%@?, i nic nie zrobisz

Staram się zamawiać bezpośrednio z restauracji, ale nie wszystkie dowożą do mnie od siebie (przynajmniej tak mają na stronie ustawione).
  • Odpowiedz
Dla innych, którzy też się z tym męczą:

Ok, wyczaiłem jak to jest. Jestem w stanie wpisać swój adres tylko na głównej stronie:
https://www.pyszne.pl/

Jak go wpisuję tam to jest ok i nie jest podmieniany. Jak go wpiszę w dowolnym innym miejscu na stronie, to wtedy się podmienia.
  • Odpowiedz