Wpis z mikrobloga

Nie ma dnia na mirko bez dramatyzowania, że tyle afer a poparcie PiS ani drgnie. Otóż informuję, że tak będzie już zawsze ponieważ wyborcy PiS nie oglądają/słuchają (a nie czytają w ogóle) mediów informujących o tych aferach. Wiem, bo mam takich w rodzinie i wy też takich macie. Proszem siem z tym pogodzić i nie dramatyzować każdego dnia, to się da wyleczyć wyłącznie aktywizacją antypisowskich wyborców na każde wybory.

#bekazpisu #polityka #sejm
  • 8
  • Odpowiedz
@DrogoweSafari: Nie powiedziałbym, że chodzi o nieoglądanie. Chodzi o n-tą oblężoną twierdzę pt. "inne media są prorządowe i manipulują, a nasze jest niezależne, polskie narodowe im. JP2 i śp. Lecha Kaczyńskiego". To są umysły nie do odratowania i każda próba dyskusji kończy się tym, że jeszcze bardziej zacietrzewiają się w swoim zdaniu. Tak, też mam takie osoby w rodzinie jak i wśród znajomych i po prostu nie podejmuję z nimi
  • Odpowiedz
@DrogoweSafari: mam taki przypadek w rodzinie. Tu nie chodzi o brak dostępu do informacji. Tu nie chodzi o to, że oni do tych informacji nie docierają.

Tu chodzi o to, że to informacja nie dociera do nich. Cokolwiek by nie było złego mówione, spływa jak po kaczce...
  • Odpowiedz
  • 0
@DrogoweSafari Wyborcy PiS mają #!$%@? na to co robi PiS. Popierają ich z powodów sekciarsko -ideologicznych. Dlatego cała taktyka opozycji przez lata aby odebrać elektorat PiSowi była błędna i banda debili to wymyśliła. 30% dla PiS to stała. Jedyne co można robić to mobilizować własny elektorat dlatego KO musi o ten elektorat zadbać a nie myśleć aby nie urazić wyborców PiS.
  • Odpowiedz
  • 0
@emasele

@Variv pis ma elektorat socjalny.

Dasz więcej plusa to elektorat przepłynie


Bzdura. Czysto socjalny elektorat już dawno PiS wchłonął od lewicy. Ale to było ze 3%, 5% może w szczycie na samym początku rozdawnictwa.
Właśnie takie niezrozumienie czym jest PiS i jego elektorat było na opozycji przez ostatnie lata.
  • Odpowiedz
@Variv nope. Cała prowincja to elektorat socjalny.
Zybertowicz (menda) razem z szeata i tvp latami wmawiali, że pis tym zwrócił biednym godność i dzieci pierwszy raz pojechały na wakacje.
Jeżeli oni sami zrównali swój elektorat do godności 120 eur
  • Odpowiedz