Wpis z mikrobloga

  • 6
@PolishCebula ciekawi mnie czy on naprawdę nie widzi problemu finansowania kampanii SP z funduszu sprawiedliwości, czy jednak wie o co chodzi i broni ich bo ma tępych odbiorców i łatwo im wmówić że czarne jest białe.
  • Odpowiedz
@PolishCebula: Ja pamiętam, jak kiedyś Mazurek ze Stanowskim skomentowali w jednym odcinku jakąś aferę PIS. W skrócie to samej aferze poświęcili jakieś 30 sekund, natomiast przez pozostałe 5 minut o tym materiale poświęcili jakiejś babie z TVNu, która w głupi sposób to skomentowała.
  • Odpowiedz
@PolishCebula: No oglądając ten gniot tez zauważyłem, niby coś wspomina o aferze FS i Pisie ale robi to w taki miękki sposób, żeby tylko wrzucić coś dla "pluralizmu" a następnie poświęca prawie 1/3 filmu na śmianie się z hołownii oraz wylicza hipokryzje muru na granicy, te dwa wątki mógłby zamknąć w 3 minuty ale woli szczuć dalej.

Nie da się tego już oglądać normalnie.
A mariusze z brighton podłapują i cisną
  • Odpowiedz
@PolishCebula: w wolnej Polsce media mają prawo atakować tylko opozycję, która nie ma nic do gadania. Rządu na którym ciąży odpowiedzialność za wszelkie działania absolutnie nie można. Jakie to proste XD
  • Odpowiedz