Wpis z mikrobloga

Poraz pierwszy zaczynam Archolos i już mam dziwny problem. Zaraz po rozpoczeciu od Ruperta dostaje przepis na szczura na patyku, problem w tym że w ekwipunku widać tylko sztylet i lage, zadnych innych przedmiotów, soli, pieprzu i #!$%@? tego przepisu nic, zero, null, tylko broń. Wie ktoś może o co chodzi i jak to rozwiązać. Mam wersje steam.

O i jeszcze mi się przypomniało, jak shift tabuje w grze to kursor dalej jest widoczny w grze. Da to się usunąć?

#kronikimyrtany #gothic #gothic2
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
i@jl23: zabilem, mieso zebralem. Pisze przeca ze nic innego w ekwipunku nie widze. Ale nie wazne. Poradzilem sobie z tym problemem. Shift + q/e albo w opcjach zmienic na ekwipunek z Gothica 1.

Zostal tylko kursor, bo twoj pomysl u mnie nie dziala ;-\
  • Odpowiedz
U mnie alt tabowanie gothica działa inaczej w zależności od tego czy mam otwarte menu czy nie, więc możesz spróbować z jednym i drugim
  • Odpowiedz
  • 1
@ObieraczDoRacic: jeśli nie domyśliłeś się żeby przeczytać mój post ze zrozumieniem, to nie czytaj więcej wykopu albo czegokolwiek. Tyczy to się też tych wyżej :D

dostaje przepis na szczura na patyku

w ekwipunku widać tylko sztylet i lage, zadnych innych przedmiotów


w 3 poście napisałem jak to rozwiązać, trzeba było zmieniać zakładki, shift q/e albo w opcjach zmienić na ekwipunek na G1
  • Odpowiedz