Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że większość infu (mężczyzn) wiąże się z szonami lub dziewczynami gdzieś tam ze swojego otoczenia ponieważ u innych kobiet nie mają szans zwyczajnie za bardzo. Normalna kobieta dałaby im po góra 10-15 minutach kosza z wyrazem zażenowania na twarzy niczym ta reporterka co przeprowadzała słynny wywiad z Kwiecińskim. #famemma #cloutmma #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #ladnapani
Cztero0404 - Prawda jest taka, że większość infu (mężczyzn) wiąże się z szonami lub d...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-06-04_104443_www.youtube.com

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 2
@GrubyPrezes: Dlaczego niby na wschodzie polski, nie wiem czy byłeś kiedykolwiek na wschodzie polski, ale prawda jest taka iż ta wschodnia podobno gorsza część polski jest bardzo często ładniejsza i bardziej zielona o tej podobno lepszej części polski, ciekawostka taka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cztero0404: bo na wschodzie polski jest biednie a denis oprócz pieniędzy raczej nie ma za wiele do zaoferowania, spokojnie by z wsi typu 1000 osób przywiózł by sobie kobietę co mu posprząta zrobi dzieci i nie puści bokiem a taki i tak weźmie eskortkę, ja tam tego nie rozumiem już lepiej być kawalerem
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Mi się po prostu wydaje, że ci niektórzy influ to takie typowe przegrywy, gdyby nie fame i kasa z tym związana, to by nie umieli by znaleźć sobie dziewczyny, a przez to, że są sławni to piszą do nich takie szony co ich bajerują, od razu rozchylają nogi i potem są z nimi, bo nie mają wyboru.
  • Odpowiedz
@KonTrojanski6-10-21: ale on zaliczył ponad 100 kobiet w życiu bo tak właśnie działa kobiecy mózg, na takich troglodytów lecą najbardziej, nawet te grzeczne i ułożone

One chcą tylko olbrzymiej dawki emocji a taki nieprzywidywalny troglodyta daje więcej emocji niż ułożony facet no i w dodatku on dobrze wygląda więc je podnieca

Poczytaj sobie troche jak kobiety działają, mamy 21 wiek wiedzy jest sporo w necie
  • Odpowiedz