Wpis z mikrobloga

Mirki z #tarnow i okolice szukam pomocy! Tylko w tarnowskim Leroy Merlin są panele, które mamy w salonie, są akurat 4 paczki, wzięlibyśmy je, ale mimo próśb nie chcą wysłać kurierem i nie godzą się na przesłanie do wrocławskiego, żadne błagania nie działają. Szukam kogoś, kto by kupił te panele w tym sklepie (podamy blika przy płatności) i zamówilibyśmy kuriera do tej osoby, żeby odebrał i przywiózł nam je do #wroclaw. Nie dość, ze nam pod oknem trochę zalało, to jeszcze pewna panna (picrel) nasikała i się podniosły… jesteśmy zdesperowani i błagamy #pomocy #smiesznypiesek #psy #pieseczkizprzypadku bo przypadkowo nam się trafił ten egzemplarz pod opieką Odpalimy stówkę za fatygę (jak będziemy mieć już pewność, ze ktoś rzeczywiście nas nie oszuka)
Nenciak - Mirki z #tarnow i okolice szukam pomocy! Tylko w tarnowskim Leroy Merlin są...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Nenciak: a dlaczego w weekend ktoś z was nie zrobi sobie wycieczki krajoznawczej do Tarnowa? To nie jest Honolulu, da się obrócić bez noclegu i jeszcze coś fajnego zwiedzić po drodze
  • Odpowiedz
@Nenciak znam ten ból jak kiedyś szukałam z niebieskim oświetlenia do szafki z Ikei (zepsuła sie) okazało się że kilka sztuk było w Poznaniu też nie szło szybko załatwić po znajomych i musieliśmy zrobić trip z Wro do Poz. Tak czy siak udało się, ale wy macie dalej… a poszukajcie na olx czasem ludzie odsprzedają zbędne resztki
  • Odpowiedz
@Nenciak:

Odpalimy stówkę za fatygę (jak będziemy mieć już pewność, ze ktoś rzeczywiście nas nie oszuka)


Nie chcę się wcinać bo nie jestem z okolic ale ten tekst nie brzmi zachęcająco dla kogoś kto miałby za was jechać do sklepu, robić za tragarza, przechować i potem wysyłać wam to kurierem.
  • Odpowiedz
Dogadaj sie z wysyłającym zeby Ci to dobrze zapakował, raz mi wysłano panele to pierwsze 3, i ostatnie 3 byly uszkodzone, a wysłane były tylko 3 paczki, jednak to trochu waży.

Ps w Tarnowie będę pod koniec tygodnia najprawdopodobniej, jak Ci się nikt bie trafi to możesz pisać.
  • Odpowiedz