Wpis z mikrobloga

"Randka w ciemno" - pamięta ktoś?

Miało się wrażenie że relacje damsko-męskie były symetryczne, że obie strony muszą się starać. Na przemian trzech facetów walczyło o jedną laskę i trzy laski o jednego mężczyznę. Ten teleturniej na dobre ugruntował w dzieciakach lat 90' bluepill - że nie liczy się tak naprawdę wygląd, a charakter (info dla gimbów - ostatecznego wyboru dokonywało się na podstawie tego, co dane trzy osoby mówiły, a nie jak wyglądały)

Teraz takie coś byłoby nie do pomyślenia. Jeśli miałoby to spełniać kryteria jakiegokolwiek realizmu, to trzy laski musiałyby zawsze rywalizować o Chada z kwadraturą szczęki, a trzech mężczyzn musiałoby być Chadami rywalizującymi o laskę.

Żeby zwrócić honor twórcom - faktycznie, zdarzało się raz na ruski rok, że osoba wybierająca rezygnowała ze swojego wyboru po zobaczeniu go. Zawsze w mojej głowie pojawiał się wtedy mindfuck - ale jak to, przecież najważniejszy jest charakter ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #gimbynieznajo #przegrywpo30tce #blackpill #lata90
Arboree - "Randka w ciemno" - pamięta ktoś?

Miało się wrażenie że relacje damsko-męs...

źródło: IsfQG0Hjs96qvHH73s8yZaey3ftNwiG8JnWUTJZd

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Arboree: To wszystko co zawsze rodzina mowily chuopowi czy sasiadki to kłamstwa, ja od podstawowki a w zasadzie to już w przedszkolu czułem ze plec przeciwna jest bardziej chetna do zabawy z jakimiś oskarkami, którzy im się podobali a później podstawówka, gimnazjum itd to coraz bardziej wszedl blackpill w zycie i juz nie bylo niedomowień. Kazda ale to kazda laska patrzy na wyglad, chyba ze te brzydkie i zakompleksione udają
  • Odpowiedz
Miało się wrażenie że relacje damsko-męskie były symetryczne


Ale było to tylko wrażenie. Kobiety zawsze były takie jakie są teraz. Po prostu dzisiaj jest społeczne przyzwolenie na to, aby mogły zachowywać się tak jak im przykazują ich prymitywne instynkty, odrzucając jakąkolwiek moralność i przyzwoitość.
  • Odpowiedz
@Arboree: Albo po prostu wstydziła się zrezygnować, żeby nie wyjść na płytką.


@zachariasz-grundbaum: Nagrodą był wycieczka często zagraniczna co było luksusem, więc żadna nie rezygnowała.
Ale zdarzały się żenujące chwile kiedy panna nie potrafiła ukryć obrzydzenia nawet przed kamerami :D
  • Odpowiedz