Wpis z mikrobloga

Haha właśnie się dowiedziałem od matki, że taka nasza dalsza rodzinka z lubelskiego, z którą rodzice nie widzieli się ani nie gadali jakieś 30 lat, odezwała się dzisiaj do mojego ojca i chcą jutro przyjechać z wizytą, bo kupują mieszkanie w lubuskim i proszą o pomoc z załatwieniem wszystkiego.

Ładnie tam nakręcili ludzi na wschodzie. Aż się covid przypomina xD

#ukraina #rosja #wojna
  • 14
  • Odpowiedz
@zonobijca: Iwan oj Iwan - potwierdzam jestem twoją matką i przyznaje się że strasznie piłam w ciąży ... a tatus zalatwil robote w trollowni bo potrafisz 3 oficerow z trollowni na raz obslugiwac...

Coraz debilniejsze te wasze historie...

Obowiedz lepiej jak byłeś w #!$%@? w muzeum "przyszlosc" i widziales toalete...
  • Odpowiedz
  • 2
@mrgcypher: Poproś może oficera prowadzącego, żeby uchylił okno w tej waszej trollowni pod Kijowem, bo masz już halucynacje od zapaszku tygodniowych onuc kolegów albo od przeterminowanego pasztetu. Jakbyś się dobrze wczytał w treść mojego wpisu, to wiedziałbyś, że śmieję się w nim z panikarzy, bo żadnej wojny w PL nie będzie. Ale to trzeba trochę lepiej znać język polski.
  • Odpowiedz
@owsikalfred: dokładnie głupota widać nie działa “Wołyń” to wymyślają historie z dupy dosłownie - zielonka + sianie paniki nowe nie znałem … i oni chcą nam mir wprowadzać żałosne trolle
  • Odpowiedz