Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Właśnie skończyłem szkołę średnią… i czuję że zmarniwałem ostatnie cztery lata. Dopiero na dwa miesiące przed maturą byłem na pierwszej (i niestety jak dotąd jedynej prawdziwej imprezie) osiemnastce kolegi z klasy i jestem w szoku, że tak ludzie potrafią się integrować. Dziewczyny z klasy które całe lekce są ciche i zachowują się jak szare myszki odpalają swoją drugą osobowość: śmieją się, tańczą, piją. Koledzy to samo, tak jak na szkolnych korytarzach rozmowy jedynie o pogodzie lub najbliższym sprawdzianie tak tutaj poznaję ich inną twarz. Mam wrażenie, że jeżeli chodzi o nasze relacje to jedna impreza dała więcej niż 4 lata w jednej klasie i sprzędzanie tych wszystkich przerw razem.

Czuję że cały okres nastoletni zmarnowałem siedząc w domu, inni ludzie wymiesi z niego swoje pierwsze miłości, przyjaźnie, jak patrzę jak moi znajomi teraz podróżują z dziewczynami po klasie maturalnej, przygotowują się do wspólnej przeprowadzki i zamieszkania razem to mnie zazdrość zżera.

Wiem, że na studiach przez mój incelowaty wygląd i kompletny brak umiejętności społecznych będzie to samo, znowu zmarnuje najlepsze lata życia.
Najgorsze w przegrywie jest, to że wiem że przegrywam ale nie wiem jak to naprawić. Wiem że marnuje swój najlepszy czas ale nie wiem jak to zmienić

#przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1
  • Odpowiedz