Wpis z mikrobloga

@Ravau23: oni nie wiedzą że:
Kurski cytował Niesiołowskiego że ciemny lud wszystko kupi.

Że Platforma chciała ministerstwa siłowe obrony, służby, prokuraturę, a Pis im nie dał dlatego media się rzuciły na PiS i oskarżały ich że nie chcą koalicji PoPis bo Pis chciał zlikwidować WSI

Że poseł Platformy zdradził że posłanka z pomorskiego ma syna ćpuna który się ruchał za dragi i się zabił
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile: o czym miałem z toba dalej gadać? O chochole którego uwiłeś, wybierając dane żeby pasowały pod tezę i które powtarzasz nak mantrę żeby tylko zakrzyczeć? Mimo że ci wyraźnie napisałem czemu to są zafałszowane dane, które zwyczajnie nie dowodzą twojej tezy a tylko czynią cię krzykaczem? Artykuł który linkowałem obaliłeś? Schyliłeś się po dane archiwalne z airly czy może jednak boisz się że nie da rady tak wybierać i przebierać
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile: chłopie, danych na których oparto artykuł nikt wtedy kiedy był publikowany nie podważał, gorzej, nadal żaden, powtarzam, żaden lobbysta SCT nie jest w stanie podważyć tych danych (a naprawdę stoją za tym lobbyści którzy mają hajs), dodatkowo zacytuję "Na ten moment nie można potwierdzić tezy, że jakość powietrza w stolicy zmieniła się w stosunku do tej z początku marca, kiedy nie było epidemii koronawirusa w Polsce - przekazało biuro prasowe
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile: podałem ci opracowanie w poprzedniej nitce. Teraz na dobitkę depeszę z ratusza. Jeśli uważasz że ktoś tam zrobił błąd to szukaj, drąż, obalaj. To ty uważasz że SCT zadziała, ja ci pokazałem że jednak nie do końca, bo auta nie odpowiadają za tak duży % zanieczyszczeń (pyłów) jak próbuje się im przypisać. Ale rozumiem, ciebie to nie przekonuje, spoko. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile: ale co to jest za nowy chochoł?! Ja nigdzie nie napisałem że auta nie emitują, nawet nie raz i nie dwa razy pisałem ze się ich emishe demonizuje, więc ktoś tu znowu coś zmyśla. A przy danych podaj od razu z podziałem:tranzyt, transport lokalny i emisja przez zbiorkom. A i unios wtórny też podaj. Będzie można się odnieść.
  • Odpowiedz