Wpis z mikrobloga

Druga edycja Miss Wykopu! Uwaga, FINAŁ! Marta Żmuda-Trzebiatowska (na górze) vs Waleria Gorobets (na dole)

W drodze do finału Marta Żmuda-Trzebiatowska pokonała: Małgorzatę Sochę, Weronikę Rosati, Martę Domachowską (w grupie) oraz Annę Lucińską (w 1/8), Marcelinę Zawadzką (w ćwierćfinale) oraz Paulinę Chapko w (w półfinale). Waleria Gorobets pokonała Marię Dębską, Emilię Sanecką i Anitę Sokołowską (w grupie) oraz Sandrę Kubicką (w 1/8), Klaudię Halejcio (w 1/4) i Izabelę Krzan (w połfinale)

Waleria Gorobets pokonała dwie finalistki poprzedniej edycji - Krzan (zwycięstwo) oraz Halejcio (2 miejsce). Żmuda-Trzebiatowska pokonała mocną Marcelinę Zawadzką. Zapraszam do głosowania!

#misswykopu2 #ladnapani #rozowepaski
arahooo - Druga edycja Miss Wykopu! Uwaga, FINAŁ!  Marta Żmuda-Trzebiatowska (na górz...

źródło: ZmudaGorobets

Pobierz

Kto ładniejszy?

  • Żmuda-Trzebiatowska 52.5% (73)
  • Gorobets 47.5% (66)

Oddanych głosów: 139

  • 3
  • Odpowiedz
@arahooo: A ja zauważę, że poważnie większość głosujących nie wie na kogo głosuję. Te prośby o zdjęcia. Każdy może odpalić google i ma 100+ zdjęć każdej z tych osób publicznych itd. Choć chyba patrząc na wyniki wcześniejsze to wygra Żmuda-Trzebiatowskim. W swoim prime w wieku 24 lat po szkole aktorskiej wyglądała super, ale teraz pani 40-letnia to już nie to, choć dalej ładna. Porażki np. Sochy w grupie raczej niewytłumaczalne,
  • Odpowiedz
@arahooo: Stworzyłeś partię potwora na finał, 1 głos na tą chwilę decyduję. Brawo za matchmaking! Choć tak jak pisałem parę nr typu nie wyjście z grupy Sochy czy koniec zabawy pani Krzan przed finałem i odpadnięcie Halejcio też dziwi, ale tak jak pisałem naprawdę sporo tu wybiera tylko po 3 zdjęciach nie mając kto jest kim?-niebywałe;) Ale zabawa przednia i szkoda, że się kończy...
  • Odpowiedz