Wpis z mikrobloga

@Szumigajowy: Aż sprawdziłem i to nie fejk, to on sam pisał był na czacie u Mumina i widziałem jak klepał na fonie i dochodzily potem wiadomości. Widocznie jest w #!$%@? źle z tym zębem. No, ale Darwin dzieje się na naszych oczach. Mumin pewnie powie, że on #!$%@? ma racje xD.

U Machaja miał ofertę od widza bilet do łapy do UK, to wił się jak wąż, że woli kasę
  • Odpowiedz
  • 15
@MWittmann: Teraz, jeszcze stary mędrzec Mumin, powiedział że nie ma jak wrócić do UK, bo nie będzie miał gdzie mieszkać, czyli nawet na powrót nie mają kasy, po prostu #!$%@? xD.

Kilka miesięcy wykopki pisały o ubezpieczeniu i doradzali im, z dobrego serca potem się okazało, że zamiast relatywnej ogarniętej rodzinki mamy największe melepety z całego uniwersum. Finalnie przykra sprawa bo tam każdy jest tykająca bombą i może skończyć źle.
  • Odpowiedz
@MWittmann:
Piszę o biednym Filipku.
Ja to bym mu tak nie wierzył do końca, on już ma to samo po rodzicach, miota się w zeznaniach, konfabuluje i udaje ofiarę do tego żebra na jakieś wydumane wyjazdy, chodzi o to żeby zbierać, a nie uzbierać, a powód się jakiś znajdzie żeby się wykręcić.
Za dużo jak dla mnie konfabulował żeby teraz mu tak bezgranicznie wierzyć.
Chce jechać do UK to niech
  • Odpowiedz
Dzieje się scenariusz o którym cały tag im ostrzegał miesiące temu (kiedy oni tam przyjechali). Za to ormowiec pierdzielił że on wie lepiej, ma ubezpiecznie z Revoluta i cicho być, to niech teraz ponoszą konsekwencje swoich czynów. Do tego buta, że w Kambodży jest zajebiście, a w Europie żrecie gruz, bo Filipek poszedł do gabinetu dentystycznego, który zawstydza całą służbę zdrowia w Europie i maja jakieś cudowne maszyny, które mu skanują umysł.
  • Odpowiedz
@Szumigajowy: No i tak myśli rozsądny facet jak napisałeś , kasa na przelot + 3 miesiące bez pracy by spokojnie znaleźć pracę bez stresu.

Oni niestety są melepetami umysłowymi i nierobami co nie lubią pracy bo ewidentnie wiją się na każde oferty pracy. Swoje biznesy zamykają szybko jak tylko otworzyli.

@dizel81 - Masz rację, młody to też kawał cwaniaka co ma lewe ręce do pracy, a kasę z donejtów
  • Odpowiedz