Wpis z mikrobloga

@Kalifornix: Problem tych ludzi polega na tym, że nie umieją myśleć samodzielnie, za to są podatni na wszelkie sugestie. Raz posłuchają Korwina i staną się fanatykami łykającymi wszystko bezkrytycznie, innym razem natkną się na lewicę i znowu łykają nową prawdę objawioną, wszystko na odwrót, że cały Korwin zły i tylko lewica ma rację. Takie owieczki prowadzone raz w dobrą, raz w złą stronę. Można im tylko współczuć.
  • Odpowiedz
  • 13
@Jah00: To przy założeniu, że oni kiedykolwiek byliby rzeczywiście konfederatami/korwinistami. Sprawdź sobie pierwszą aktywność tego typa na wykopie, wrzucał artykuły z queer.pl czy czegoś takiego lol.

Niezależnie od tego, obczaj co oni piszą, przecież sami się zdradzają jako idealni konsumenci propagandy, a ta zawsze była najsilniejsza po stronie liberalno-lewicowej.

@mango2018 I tradycyjnie projekcja na dzień dobry. Niech zgadnę, ty też byłeś "fanatykiem Konfuni" i już wyrosłeś?
  • Odpowiedz
To przy założeniu, że oni kiedykolwiek byliby rzeczywiście konfederatami/korwinistami.


@Kalifornix: Myślę, że po części byli. Pewnie podchwycili jakieś hasła, coś im się spodobało, ale nie znali wszystkich poglądów, idei, nie przeczytali żadnych książek, nie odrobili pracy domowej i potem doznali szoku, że np. Korwin popiera coś, czego oni nie popierają, albo nie rozumieją i ten dysonans poznawczy spowodował złość i rozpoczął chorobę, która im każe takie brednie codziennie wypisywać. Tak przypuszczam.
  • Odpowiedz
  • 2
@Jah00:

Fajnie jakby sami się zdiagnozowali, bo to ciekawe przypadki, ale tego nie zrobią, bo by musieli się przyznać że nie są do końca normalni.

Obawiam się, że to by był zbyt duży cios dla ich ego. Dla nich bycie "normalnym", czyli dopasowującym się do potrzeby ich banieczek informacyjnych wartość sama w sobie. Przeciwieństwem tak pojętej "normalności" jest bycie szurem/faszystą/homofobem/incelem. I nie trzeba być de facto żadnym z nich, żeby zostać
  • Odpowiedz
Ogólnie to gościu pisze śmieszne wynurzenia, np to że korwinizmy to życie w bańce mizoginii i że nikt więcej tak nie żyje, po czym przychodzisz na wykop w 2020 i wszyscy chcą cię zabić za brak jednej szczepionki bo tak im powiedzieli w telewizji xd przeżyłem to sam i dlatego nie dziwi mnie jak to możliwe że Niemcy i ruskie już w swojej historii zabili tyle ludzi xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Kalifornix
Też miałem podobnie do typa, co prawda nie aż tak skrajnie, ale wrzucałem agitki o Korwinie i antyukrainskie znaleziska, które były na głównej xD

Ale byłem cepem wtedy.
  • Odpowiedz