Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak w gimnazjum było takich 5 Julek, najlepsze dupy w całej szkole. Pewnego dnia zwabiły przegrywa autystyka do szatni i napuscily na niego swojego wysokiego chłopaka ( tak, 5 lasek dzieliło się jednym wysokim chadem, plus koleś jeszcze był mulatem cały brązowy). Spokojny przegryw został tak skatowany że potem stracił wzrok w jednym oku i musiał przejść 5 operacji. One się tak przy tym śmiały że w porę pojawił się woźny który to przerwał. Oczywiscie cała 6 dostala jakiś lekkie śmieszne kary, dziś wiedzie się im świetnie. A przegryw autystyk niestety nie wytrzymał tego, normictwo strasznie się z niego śmiało po tym co sie stało. Miesiąc później już nigdy go nie widziałem...

#przegryw #blackpill
  • 11
  • Odpowiedz
były gorsze


@kamsher @ZamaskowanyTajemniczySzachista: gdyby mnie coś takiego się przydarzyło, to bym k$%om nie odpuścił. Ciągałbym je po sądach, domagałbym się też od dyrekcji szkoły wyp$%olenia ich wszystkich na zbite ryje. Jeszcze przydałyby się jakieś "wilcze bilety", żeby do żadnej szkoły już ich nie przyjęli. I żeby skończyły przy łopatach, j$%ąc do końca życia na odszkodowanie dla mnie
  • Odpowiedz
oczywiście, normiku, że nic takiego nie miało nigdy miejsca. Możesz spać spokojnie, Twoje sumienie jest czyste jak łza.


@Pastaadastra: nie jestem n0rmikiem - to po pierwsze. Po drugie - nigdy nie gnębiłem nikogo w szkole. Po trzecie - to ja w niektórych okresach byłem gnębiony przez n0rmictwo i patusów (chociaż były to głównie zaczepki werbalne i wykluczanie, a nie agresja fizyczna, więc do drastycznych sytuacji nie dochodziło). Po czwarte - przez
  • Odpowiedz
@kamsher: Bait słaby i umniejszanie tragedii gnębienia jest #!$%@?ństwem.
Ja akurat znam i przeżyłem wiele historii ze szkoły w których wyglądało to podobnie do tego co opisujesz - może nie tak groteskowo i przesadzenie, ale próby samobójcze ofiar oraz wzdychanie wielu dziewczyn do oprawcy to norma.
  • Odpowiedz