Wpis z mikrobloga

Just keep grinding bro. Lub zaakceptuj dożywotnią samotność bro. Lub zaakceptuj dzieciatą 30-latkę po przejściach bro. Lub otyłą, brzydką laskę bro. Nie podoba się? To Just stań się top 10% of men bro. No i co z tego, że jestem 8/10, mam 190cm i bogatych starych? Gdybym nie miał, to po prostu rozwinął bym własny biznes przynoszący miliony i zrobiłbym sobie operacje plastyczne i operację wydłużenia kości. Miałeś w życiu ciężko? No to powinno cię jeszcze bardziej zmotywować do osiągnięcia sukcecu, aż ci zazdroszczę bro. Nie, nie mam swojego biznesu, ale to co innego, ja nie musiałem bo mój stary już ma, ale gdyby nie miał to sam bym założył bro, nie jestem hipokrytą bro. Świat jest sprawiedliwy bro. Zobacz, ja jestem 8/10 bo piłem dużo mleka i dzięki temu jestem wysoki urosły mi kości żuchwy chada bro. Każdy jest kowalem swojego losu bro. Byłeś odrzucony przez rówieśników? To nawet lepiej dla ciebie, bo marnowałeś mniej czasu na socjalizację a miałeś więcej czasu na samorozwój bro. Patologia w domu? No to pewnie cie wyhartowało i teraz żadna trudność w życiu ci nie straszna, zazdroszcze ci bro. Autyzm? Kurcze, zazdroszcze ci, ludzie z autyzmem są super inteligentni, prawie wszyscy wielcy geniusze mieli autyzm bro, zazdroszcze ci bro.
Także jak widzisz obiektywnie masz nawet lepiej ode mnie, więc nie masz mi czego zazdrościć. To ja chciałbym być tobą. Dobra, słuchaj, ja muszę lecieć bo musimy pakować się z Martą na nasz gap year, który połączymy z miesiącem poślubnym. Czaisz, zrobimy sobie rok poślubny zamiast miesiąca poślubnego, nieźle co? No, planujemy zwiedzić wszystkie kraje Europy, taki challenge. No nawet nie będzie czasu odpocząć. Ty to chociaż sobie odpoczniesz. Bo jak tam, tak jak zwykle wakacje u dziadków na działce i gierki? Pomożesz troche w polu to od razu muskulatory nabierzesz i sie opalisz, laski lubią opalonych i umięśnionych to masz 2 w 1. Łowienie ryb z dziadkiem - laski lubią jak masz jakieś hobby. A co do gierek, mówiłeś że ostatnio wbiłeś platyne chyba? Nooo, to jeszcze trochę i zostaniesz esportowcem to będziesz robił to co lubisz i jeszcze zarabiał z tego duże pieniądze, wow! A ja tymczasem będę siedział w zarządzie, mówię Ci, nudy #!$%@?. To ja spadam, dobra? To jakbyś wpadł kiedyś na ten biznes, to się odezwij do mnie, ty wniesiesz pomysł i robociznę, ja wniosę kapitał, to sie zyskami podzielimy zyskami po połowie, chyba fair, nie? Dobra, bo już serio muszę lecieć, elo

#harlekinydlaprzegrywow #urojenianormikoidalne #blackpill #przegryw #cope
  • 12
  • Odpowiedz
To że nie napisałeś o Chryslerze 300C 5.7 HEMI z LPG.


@BulgarskiTaboret: Dostałem bana na 5 dni za trollowanie, prawdopodobnie za to, że spamowałem znaleziskami z podmienioną miniaturką na Chryslera 300C no i może też trochę za spamowanie tym tekstem "Chrysler 300C 5.7 V8 HEMI + LPG", więc skończyłem z tym już, zmieniłem wygląd profilu na lalkowy i teraz polecam lalki.
  • Odpowiedz