Wpis z mikrobloga

SKANDAL I HAŃBA! Jak można krytykować Tuska!? Dobrze mUwię mordo


@Thorrand: nie dobrze muwisz smutny człeku, bo krytykować wolno, a nawet trzeba! Tylko, że Stanowski z Mazurkiem jakimś dziwnym trafem nie mówią o aferze FS, bo to by zaszkodziło PiSowi w wyborach.
  • Odpowiedz
@missioncritical:

Już #!$%@?ąc od tego, że dla człowieka, który nie ma wbitego gwoździa do mózgu, ta afera jest znana od 3 lat i praktycznie nic nowego nie dowiedziałem się przez ostatnie tygodnie.

Ale jeden oszołom mówił mi, że dużo nowych informacji wyszło... oczywiście żadnego konkretu nie podał, więc jeśli masz zamiar pisać podobne rzeczy, to od razu napisz co nowego dowiedziałeś się ostatnio, czego nie wiedziałeś 3 lata temu ;))
  • Odpowiedz
@Thorrand: napisz o czym wiedziałeś 3 lata temu i dlaczego nie dałeś dowodów do informacji publicznej? xd

Czyżbyś nie miał dowodów, a twoja wiedza była tylko wyłącznie wiarą? Dla niektórych różnica między jednym a drugim jest znacząca.
  • Odpowiedz
@malinq:

Hmmm?

Wiedziałem o tym, że z Funduszu Sprawiedliwości idzie kasa na fundacje zaprzyjaźnionych z władzą dziennikarzy. Wiedziałem, że kasa idzie do np. YouTuberów, którzy robili gówno-propagandowe video na YT (zgodnie z propagandową
  • Odpowiedz