Wpis z mikrobloga

@alljanuszx: ja nie wiem jak kogoś może jarać polski freestyle xd chłopy uczą się w domu tekstów obrażających matki ich przeciwników a potem to recytują. Zajebista rozrywka, nie ma co
  • Odpowiedz
@Fabriczo: to nie jest nawet freestyle od tego zacznijmy, poziom polskiego hip hopu to dno od kiedy pseudo gwiazdeczki z jutuba zaczęły nagrywać swoje super kawałki dla 12 latków
  • Odpowiedz
@hugoooo: Freestyle jest tworem hip-hopu. Jeśli chcesz z tego żyć, to musisz zrobić coś więcej niż raz na dwa miesiące pojechać na Bitwę o #!$%@? i zarobić stówkę. A że teraz najczęściej jakość piosenki w przestrzeni publicznej klasyfikuje ilość virali na tiktoku, to już nie ich wina. Guru freestyle w Polsce Mikser robi niesamowicie piękne, złożone lirycznie i głębokie teksty, ale się nie przebił. Jakby zrobił z siebie małpę w
  • Odpowiedz
@alljanuszx: ja mam beke z głąbów które teraz piszą, że kiedyś to był freestyle jak nawijały jakieś Tetrisy i Duże Pe a to zawsze było #!$%@? i mieliśmy beke na melanżach jak przyszedł jakiś przygłup w new erze i za dużych ciuchach i #!$%@? próbował freestyle'ować o życiu na blokach. Beka z tych dukaczy. Joł joł mordo joł
  • Odpowiedz
chłopy uczą się w domu tekstów obrażających matki ich przeciwników a potem to recytują. Zajebista rozrywka, nie ma co


@Fabriczo: XDD fajnie, wlasnie opisales konfe prime mma
  • Odpowiedz