Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
@Laowhy99 zrobil fajny research odnosnie ceny jaka mogl zaplacic Predator na spolke z Gapowatym i wychodzi ze nie dali 50 k USD tylko 5 razy mniej bo ok 10 k USD.
I nie jest to pierwszy raz kiedy Predator klamie na temat cen ziemi w Kambo Raju ktore kupuje bo juz kiedys kupowal ziemie w Ratanakiri ( Machajowisko) i mowil ze dal kilkanascie k USD a ze zrodel orbitujacych wokol pato polonusow w Kambodzy poszlo info ze dal 1500 USD.
I tam jeszcze byla historia zbiorki na ta ziemie bo wg regulaminu Zrzutki. Pl to bylo nielegalne. Nie pamietam czy tam poszlo jakies zgloszenie do wlasciwych organow ale cos Predatorowi nie po drodze z polskim prawem
Nightshift_ - #raportzpanstwasrodka 
@Laowhy99 zrobil fajny research odnosnie ceny ja...

źródło: 1000018493

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Nightshift_: Też tak to od początku widziałem. Zakładam, że mimo wszystko cena tej działki to jeszcze z 10x mniej. Dostali jakieś info o bardzo taniej ziemii, np. od rodziny nowej nałożnicy klapka i dlatego, że to okazało się coś w stylu 1000 USD to postanowili zrobić z tego content i tylko dlatego to kupili. Żadne 10k USD tam raczej nie wchodzi w grę. Klapek żyje z dnia na dzień i miał
  • Odpowiedz
  • 13
@adik75: w przypadku Gapowatego to pic na wode jak w przypadku kiedy byl totalnym golodupcem i twierdzil ze utrzymuje rodzine Tharongu. Teraz wymyslil ziemie na spolke z Predatorem. Dla mnie to wszystko taki teatrzyk dla rodziny w PL ze nie przyleci do corki ktorej nie widzial od 6 lat, ze ani jej ani nikogo innego z rodziny nie zaprosi do siebie ( ma 4 braci z rodzinami ).
Wtedy nie mial
  • Odpowiedz
@Nightshift_: To bezpośrednie powiązanie klapka z oszustami od scamów/ piramid finansowych też trzeba brać pod uwagę przy kolejnych manipulacjach tych meneli.
  • Odpowiedz
  • 2
@adik75: to zawsze bo to co wrzucilem ze dal 1500 $ za 20 arow ziemi to bylo w Ratanakiri obok plantacji avocado za 40 k USD za hektar dzierzawy na 20 lat a nie kupno na wlasnosc(?)
  • Odpowiedz
@adik75: @Laowhy99 @Nightshift_
No jasne że dużo taniej,to są zawodowi oszuści i naciągacze,nieroby złodzieje.

W Hiszpanii kupiłem niedawno ziemnie z drzewkami oliwnymi w cenie 3,4 euro m2
z wodą,studnią obok rzeki i zagrodami dla zwierząt z granitu na posesji ok 1780 m2.

A w dziurze zafajdanej Kambodży,pole błota bez niczego 2,55$ za m2 to jakiś żart.
  • Odpowiedz