Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WlasciwosciBetonu: (#) Współczujesz mi tego że nie jeżdze wymarzonym autem? Na jakim świecie ty żyjesz? Nie chciałbyś lepszego auta od tego które masz? Nie lubisz sobie czasem obejrzeć Top Gear żeby pooglądać osiągi sportowych samochodów? Nie chciałbyś większego TV od tego który masz? Lepszego kompa? Większego mieszkania? W takim wypadku ja ci współczuje braku celów, marzeń i ambicji.
  • Odpowiedz
Współczujesz mi tego że nie jeżdze wymarzonym autem?


@maluuutki: to źle, że chciałbym, żebyś jeździł wymarzonym autem? W takim razie przepraszam, obyś #!$%@? jeździł tym #!$%@? 10 letnim nissanem!

Tylko, że jeśli masz jakąś tam dziewczynę, i ona nie jest tą wymarzoną, którą chciałbyś mieć, to sytuacja nie jest taka sama jak wtedy, gdy masz samochód, który nie jest twoim wymarzonym samochodem. Mam nadzieję, ze jesteś to w stanie dostrzec.

No
  • Odpowiedz
@WlasciwosciBetonu: (#) Ciesze się ze swojego samochodu, uwielbiam je i póki co nie zmieniłbym na nic innego, natomiast kiedyś w przyszłosci chciałbym mieć jakieś lepsze auto. Jak napisał kolega wyżej, mogę mieć najłądniejszą i wymarzoną dziewczyne a i tak nie przejde obojętnie obok innych ładnych piersi. To odruch. @homo_superior: (#) nie jest tak. Mój ostatni związek trwał 1,5 roku, byłem ze świetna dziewczyną , gotowała, sprzątała, zawsze była mega napalona,
  • Odpowiedz