Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zerozero7: zielony nick, pierwszy post od razu taki, znajomość tagów, slangu mirkowego, mirkowych haseł ("w moim sercu tylko mirko"), a przy tym teksty typu "nie wiecie jak tu poderwać różowy pasek", które mają pokazać, że ktoś jest tu rzekomo nowy. Jak nic śmierdzi multi i marnym prowo;]
  • Odpowiedz
@pan_Kmicic: dziwi Cię multi? Ludzie do jakichś ama robią multi by ich nie rozpoznać, a ona miałaby wrzucać na goła klatę swoje cycki? xD Oczywiście, fejk jest również prawdopodobny, ale multi w tej sytuacji zupełnie mnie nie razi.
  • Odpowiedz
@ufos @zerozero7

No własnie, skomentował - gdyby naprawdę tak tego nie lubił, to zwyczajnie przewinąłby dalej, tag dał na czarnolisto razem z użytkowniczką i tyle, tak to jest zwykły ból dupy.
  • Odpowiedz
@homo_superior: to po co w ogóle pokazywać?:P dla jakiejś głupiej atencji i to jeszcze anonimowej? Dla podłechtania ego? Żeby się pośmiać z napalonych facetów (a jeszcze bardziej z tego, że bronią twojego "honoru" przed krytyką)? Bes sęsu... Nigdy nie zrozumiem tej pogoni za atencją w internecie, która w dodatku nic wymiernego nie daje bo jest anonimowa i nie jest wyrazem podziwu za jakieś osiągnięcie lub choćby fajną dyskusję... Tak samo
  • Odpowiedz
@pan_Kmicic: może to jakiś odłam ekshibicjonizmu? ;> Ludzi podniecają różne rzeczy, więc to, że ktoś wrzuca swoje nagie ciało anonimowo w ogóle mnie nie dziwi. Choć w tym przypadku może faktycznie być to zwykły fejk :(
  • Odpowiedz
@ufos:

Jak nie hejtuje osoby która wrzuciła cycki, to znaczny, że myślę #!$%@?? Opanuj się, nie chodzi mi konkretnie o cycki tylko o braku logiki w twoim zachowaniu, w ciągu 5 kliknięć możesz znaleźć się w zupełnie innym miejscu w internecie, gdzie nie będzie cię coś irytować, ale zamiast tego wolisz pisać pod cyckami jak to bardzo nienawidzisz cycków. Jest to hejt dla samego hejtu, czyli ból dupy.
  • Odpowiedz