Wpis z mikrobloga

@dariusz-matuszny: Bardzo ciekawy raport, to prawda, że faceci są strasznie samotni i to ogólnie jest plaga wśród kobiet też, ale wyjaśnij mi dlaczego rozwiązaniem dla Ciebie w takiej sytuacji jest zostanie incelem?
  • Odpowiedz
@Igon: to nie rozwiązanie - ja szukam rozwiązania już kilka lat, rozumiesz????? ale tego rozwiązania nie ma

jest jedynie śmierć albo popełnienie jakiejś z*rodni

Mam tego dość, popełnię jakąś z*rodnię i w więzieniu przestanę być incelem, bo będę mieć pełno fanek fantazjujących o zwyrodnialcach
  • Odpowiedz
@dariusz-matuszny: Życzę Ci odnalezienia spokoju w takim razie, myślę, że to rozwiązanie gdzieś jest tylko dla każdego samotnego faceta jest inne. Łatwo mi tak mówić, bo nie jestem teraz samotny, ale przez lata byłem i jakoś to się poukładało na dobre i Tobie też tego życzę.
  • Odpowiedz
@Pastaadastra: xD ludzie w Internecie są zajebiście oderwani od rzeczywistości, wciągacie buzzwordy typu redpill, chady czy incele i myślicie, że świat jest tak prosty i oczywiście przeciwko Wam.
  • Odpowiedz
@dariusz-matuszny: sorry, nie nazwałem Cię redpillowcem, tylko rzuciłem przykładem słowa klucz, za którym stoi ogłupianie ludzi i sprawiania, że czują się jak gówno i nienawidzą innych
  • Odpowiedz